tahtoo möhkön

Pitkään himoinnut isoa pyörää nimen omaan möhköä noita muita ollut useita mut kutos kone jes mut ei oikein rahat riittäneet ostaa valmista laitetta. Ei kyl ole näkynyt korjauskelpoisia
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

http://kawazi.net/
tuolla on yksi myynnissä....se on meidän kawalaisten oma sivusto..

Äänestä

Möhkö orkkiskondiksessaon vaikea löytää, ehkä Saksasta tai Euroopasta voi löytyä. Osta ruiskumalli, '86 edespäin.

Äänestä
  • taitaa olla alkuperäinen museokilpinen vuoden -79 eli ensimmäinen malli. Sellaista on tosin vaikea mistään saada koska pyörän hintakehitys on "suotuisa" eikä moni halua sellaisesta luopua, ainakaan pikkurahalla.

    Äänestä

  • Arvokkain_Möhkö kirjoitti:

    taitaa olla alkuperäinen museokilpinen vuoden -79 eli ensimmäinen malli. Sellaista on tosin vaikea mistään saada koska pyörän hintakehitys on "suotuisa" eikä moni halua sellaisesta luopua, ainakaan pikkurahalla.

    Hieman ollut mielessä myydä tuollainen museopeli pois, kun ei ole paikkaa pitää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lumis kirjoitti:

Pitkään himoinnut isoa pyörää nimen omaan möhköä noita muita ollut useita mut kutos kone jes mut ei oikein rahat riittäneet ostaa valmista laitetta. Ei kyl ole näkynyt korjauskelpoisia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu