runkkauksesta kiinni jääminen
Nii eli ite oon 14v tyttö ja kiinnostais tietää et ootteko koskaa jääny kiinni runkkauksesta? Jos ootte nii kuka näki? Ja missä olitte? Ite oon kerran jääny kii sormituksesta. Olin kesällä kotona yksin ku porukat oli kaupassa. Sit mua alko panettaa iha hirveesti ja menin meijän takapihalla olevaan leikkimökkiin (jossa 2 ikkunaa) ja otin kännykkäni mukaan. No,siel mä sit rupesin kattoo jotai pornovideoita ja sormittaa iha kunnolla ja olin ottanu housut pois. En huomannu ajan kulua ja olin just saamassa orkkua ja nytkähtelin siel nii huomasin ikkunasta et äiti kattoo mua vihasesti.. Mä olin niiiiin nolona ja häpesin iha hirveesti... Sit jäin sinne ku se lähti ja laitoin housut takas jalkaa ja menin iha paniikissa sisälle ja äiti oli ilmeisesti kertonu iskällekki mun touhuista koska seki oli vähä vihasen näköne. En kyl tiiä miks ne näytti vihasilta ku sehän on aika normaalii et teini-ikänen tyydyttää itteensä mut kuitenki.. Sit loppupäivän olin vaa iha nolona omassa huoneessa ja sen jälkee ei olla puhuttu siitä mitää.. Onneks :D Vieläki näin jälkeenpäin nolottaa iha hel*etisti koko juttu muy minkäs teet ku panetti.. :D
No mut olis kiva kuulla teijän kokemuksii kiinni jäämisestä nii olis kivaa jos kertoisitte :3 Jaja sit jos ette oo jääny koskaa kii nii sanokaa mitä tekisitte jos jäisitte kii
22
1918
Vastaukset
- tohhtorii
Kiinni jää joa tätä videota kkahhttoo https://www.youtube.com/watch?v=gYnojjrzPHQ
- nikkol
- 16weerunkkari
ois kannattanu mennä vessaan tekee sitä, ovi lukkoon ja suu kiinni ni ei huomata ;). ite teen näin joka päivä on vanhemmat koton tai ei.
ja niin tosiaan kerran jäin ehkä kiinni kun suihkussa vedin hanskaan (oon poika mut silti) ja sit puolfaija tuli sinne suihkuhuoneesee hoputtaa ku olin liian kauan suihkus D: . sit vaa käännyin selkä siihenpäin ja odotin et se häipy. Tästäkään ei oo jälkeenpäin puhuttu tai mitää ni siks en oo varma et näkikö vai ei et mitä tein :/ - Joka-päivä-ja-yö
En oo jääny kii, enkä aiokaan.
Miltei joka päivä avautuu täydellinen hetki, vaik vaan just 5min, tumppuun vetämiselle.
Jos jäisin niin en kyllä tiiä mitä tekisin. Isä taitaa tietää mut heitän muutenki sen verran sairasta läppää et ehkei se ymmärtäny, on niin hidas nääs. - viemärirunkku
Oon jääny kiinni viemärikn:(
- yhterhhwsthg
Aika sairasta vetää pultit tollasesta. En tiä mitä ihmeen tynnyrissä kasvatettuja vanhempia teille on siunaantunu kun runkkauksesta pitää vetää herneet nenään.. uskomatonta sakkia.
- peteNolous
Kerran runkkasin meidän suihkuhuoneessa ja siel on semmonen sauna mihin pistetään kaikki märät lakanat niin äiti laitto lakanoita sinne ja menin sinne suihkuhuoneseen en tienny että mun äiti oli siellä niin runkkailin siinä joku pari min äänet tosi kovalla että se kuuli aika hyvin ne videot sit kuulin sen lauteiden äänen mikä yleensä tulee kun astuu pois, sit säikähin ja tiputin puhelimen vielä vessan pönttöön oli aika noloa sit äiti otti sen tason mistä noustaan niihin kiinteisille lauteille ja hakkas mut ihan paskas siihen vessan pöntölle ja sano että selvästi isääs tullu kun tommonen vitun katkarapu sulla. Se oli aika noloo arvaa vaan.
- Kekemulkutaja
Oulun keskustassa aleksis kiven patsaan kun kaveri tönäs alas nii huusin ja kaikki näki kun oli käsi munas kii
- Oululaine
Oulu mainittu torilla tavataan :D
- Tahallaan
En ole jäännyt kiinni mutta tuli tyttöjengi ja vaati että teen sen , niin menimme sivuun ja laskin housut alas ja pakko masturboida 8 tytön edessä, joku niistä kosketteli kalua.
Lopulta en pystynyt pidättää j annoin siemenet tulla, tytöt huusivat ilosta! - Tahallaan
Haluatko nähdä minut runkaamassa
- Anonyymi
En
- Anonyymi
Kerran jäin kiinni olin vessassa ja unohtanu lukitata oven
- Anonyymi
Olin saunassa ja alko sit siinä kivoja tyttöjä miettiessä seisoa ja aloin siinä sit runkkaamaan ja heti ku päässy kunnolla vauhtiin huomaan mutsin kysyvän jotain jostain aika turhanpäiväisestä ja kattovan mua saunan oven lasin läpi, eiköhän se tainnu huomata mitä tein. Ei tosin asiasta koskaan mitään sanonut eikä kyllä nyt sinällään nolottanutkaan ainakaan hirveesti XD
-poika 16v Mä olen runkannut joskus rantasaunalla kun olen rapinasta arvannut jonkun katselevan.
Kerran jäin runkkaamisesta kiinni (oon siis poika), kun olin runkkaamassa kotona meijän keittiössä. Kämppä oli tyhjänä ku vanhemmat oli vielä töissä ja kävelin stondis päällä ympäri kotia, mut kun kuuntelin kuullokkeista musaa, mun huomaamatta iskä tuli tavallista aiemmin töistä ja näki mut keittiössä stondis päällä runkkailemassa, ja nolotti aika paljon kun ehin olla siinä huomaamatta kymmenisen sekuntia ja olin just laukeamassa, ennen kun iskä sano jotain, mut oli jo myöhästä ja laukesin lattialle. Nolotti aika helvetisti
- Anonyymi
Ite jäin kerran kiinni runkkaamisesta , kun olin saunassa runkkaamassa ja äitini ja pikkusiskoni olivat olohuoneessa ja uskoin , ettei kukaan tuu paikalle. Sitten äitini kuitenkin saapuu hakemaan kännykkää joka oli jäänyt siihen suihkun lähelle ja näkee mitä teen ennen kuin ehdin tehdä mitään. Yritin peitellä , mutta tuntu jo muutenkin mahdottomalta , mutta sitten äiti käskee tulemaan pois saunasta , että se ja pikkusiskokin pääsevät. Siinä sitten kulli jäykkänä piti kävellä pyyhkeelle asti. Ei oo äiti mitään maininnut tapahtuneesta eikä toivottavasti mainitsekaan.
- Anonyymi
No jäin kerran kiinni. Tosin vuos tais olla 1979 ja olin 14v. Oltiin kaupassa ja mä jäin oottaa, kun äiti ja isä meni kauppaan. Päätin sitte runkata ja just, kun laukesin niin katoin, että meidän koulun ope kattoo ikkunasta sisään. Säikähin niin et laitoin seisovan kalun pöksyihin ja sattu perkeleesti. Ope huus jotai mut ladan ikkunat vaimensivat sen verran etten saanut selvää. Nolotti todella kovasti. Tilannetta pahensi se, et kouluni oli kyläkoulu ja tää ope oli melkoinen juoruämmä. Vaimo oli 90luvulla töissä vanhusten jossain talossa ja oli samas luokas, kun mä ja kuulemma se ope oli sielä vanhainkodis. Tunnistikin minut hyvin ja ihan sopuisa tapaaminen oli lähes 20vuoden jälkeen. Kuoli 2005 ja oli jo todella vanha. Jaksoi kuitenkin jauhaa siitä mun mokasta elämänsä viimeiseen vuoteen asti, mutta ei se enää nii ärsyttävä ollut kuin kouluaikana.
- Anonyymi
Siis nyt on pakko kirjoittaa tänne. Meinasin jäädä kiinni isälle just 5min sitte. Tuli tuomaan puhelintaan lataukseen, kun mä oon runkkaamassa tietsikkatuolilla puhelin pöydällä. Tää kämppä on sellane et ulko-ovelta näkee melkein koko kämpän joten oli vaikee piilotella mut onnistuin menee nii et paljas alapää jäi tietsikkapöydän alla piiloon ja jopa siemennesteet lensi sinne :)
Tosin mulla ei vielä paljon tuu, mutta kuitenki vähä.
Oli vaan jostain syystä pakko ny kirjoittaa tää tänne.- Anonyymi
Oikein erikseen tulit heti runkkauksen jälkeen tämän viestiketjun itsellesi etsimään? Kun 5 minuuttia sitten tapahtui ja kaikkea. Tosi uskottavaa.
- Anonyymi
No tää on ihan totta, mutta en tietenkään voi sitä todistella eikä toisaalta kiinnostakaan. Eikä tässä paljon etsimistä ollut et tää löyty. Päätin vain aikani kuluksi kertoo sen tänne.
- Anonyymi
Kasvata karvoja
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisan uupuvat päivitykset ja tuoreet rikosepäilyt
Mikäs kun Maisa ei ole viikkoihin päivittänyt instaa ja nyt ollaan lehdissä tälläisistä.. 👀 https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/010c6594-780f-424618684Ikea palkkaa pakolaisia hienoa!
Huonekalujätti Ikea aikoo tarjota Suomessa työpestin noin 70 pakolaiselle kolmen seuraavan vuoden aikana, yhtiö kertoo tiedotteessaan. – Pakolaiset o3666878Uusin Seiska herttainen Torppa
Uskomatonta luettavaa herttaisesta Torpasta. Olisi nyt kiva saada valkopesuri-jankkaajan ja palstalaisia oikeusjutuilla uhkailleen ja uhonneen kir1272040