Imurin hankintaa

Mitä mieltä olette pölypussittomista imureista?
Onko parempia kuin pölypussilliset?
Kokemuksia? Mielipiteitä?
Kertokaa!:)
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On parempia,ei tarvitse ihmetellä vuodenpäästä mistä köytyy sopivia pölypusseja.Imuteho säilyy pitempään kun ilman ei tarvitse kulkea pussin läpi.

Äänestä
  • Kuulostaa hyvältä!

    Äänestä

Meillä Electroluxin pussiton ollut jo useamman vuoden. En ottaisi enää pussillista. On aina puhdas säiliö, eikä ilma kulje entisten imurointijätteiden kautta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


potatoman kirjoitti:

Mitä mieltä olette pölypussittomista imureista?
Onko parempia kuin pölypussilliset?
Kokemuksia? Mielipiteitä?
Kertokaa!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu