unettomuus

stella on hyvä! ei aamutokkuraa sekä ei liian pahanmak.kuin esim.imovane(joskus kokeillut) .Melatoniinista ei apua.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

synteettisiä myrkkyjä, ne tuhoavat elimistön oman unimekanismin. Senjälkeen syöt noita myrkkyjä HAUTAAN ASTI. (kaikki muu on paskan jauhamista)

Kokemukset kertovat noin rajua kieltä.

Äänestä

Ei kait niitä lääkkeitä syömään tarvihe ruveta, vaan nielaisee kurkusta alas veden kanssa. Niin minä olen aina tehnyt, eikä ne siksi maistu minulta millekään. pääasia että saan unta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huonouninen kirjoitti:

stella on hyvä! ei aamutokkuraa sekä ei liian pahanmak.kuin esim.imovane(joskus kokeillut) .Melatoniinista ei apua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu