Ensi talvena Sametille 5-6 yöksi. Voisiko joku suositella jotain kivaa majapaikkaa. Ei kaikista halvin, muttei luxustakaan. Muitakin kokemuksia saa kertoa, kiitos!
Koh Samet?
4
95
Vastaukset
- jupjapp
Tylyä tai ehkä vain välinpitämätöntä porukkaa oli laivanlastaajista lähtien majapaikan pitäjiin. Silmät ymmyrkäisinä ihmeteltiin, tosin oltiin juuri kambodzasta tultu joten ehkä senkin vuoksi iso ero ihmisten ystävällisyydessä (tai siis sen puutteessa) pisti erityisesti silmään. Hinta-laatutaso majoituksessa oli kehnohko ja saari ei muutekaan säväyttänyt. Ei siis ollut minun paikka tuo Samet, varmasti sillä on faninsakin, Omat thaisuosikit löytyy etelämpää..
- PhuketSydämessäSilti
Kuulehan juppjapp. Matkailin Meksikossa v. 2014 ja kaikki palvelu oli hyvää tai hyvääkin parempaa. Palasin hiljakkoin kotimaahan Phuketista. Aluksi tuntui oudolta tuo, kun mielessä lenteli visio hymyjen maasta. Em. huolimatta, niin pari viikkoisessa lomassani ei ole MITÄÄN VALITTAMISTA. Tämän tähän kuitenkin lisään, että ystävällisempiä palveluammateissa olevat henkilöt olivat Meksikossa. Meksikoon en toistaiseksi matkusta ja miksi en, niin syyn saa arvata, ken haluaa.
- thaikkulassa
www.qualityvoyage.com
- Kohchang1
Ole hyvä!
www.samedvilla.com
www.vongdeuan.com
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361994
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241387
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102