Ihastunut toiseen

Pitäisköerota

Okei varautukaa pitkään stooriin :D. Elikkäs olin viime ke-la välisenä aikana parin frendini kanssa tallinnassa viettämässä aikaa jne. Tallinnassa sitten yks ehkä vuoden nuorempi tyttö ja minä törmättiin ihan kunnolla (kumpikaan kattonu eteensä). Jäin auttamaan häntä keräilemään laukusta pudonneita tavaroita ja kiitokseksi sain niin kauniin hymyn ja ne sen silmätki ja kaikki oli niin upeeta. Asia jäi harmittamaan siinä mielessä että luulin etten näkis sitä tyttöö enää. No lauantaina lähettiin jätkien kaa takas satamaan ja laivalla kohti stadia. About puoles välis matkaa sanoin frendeille et käyn hakee jtn juotavaa sil välin ku ne meni röökille tai jtn. Siin juomii venailles mua vetäs hihasta joku ja se joku oli se tyttö. Siit sit homma eteni nii et kaverit sai jäädä loppu matkaks kahestaa ja mä jäin sit tän tytön kanssa. Mitään pettämistä ei tapahtunu, enemmänki vaa tutustuttii toisiimme ja meil oli kyl nii hauskaa. Lopult tyttö pyys numeroo ja tottakai annoin. Ollaan tän jälkee juteltu joka påivä. Mitä mun tulis tehdä? Mä oon siis 18v kundi ja seurustelen siis erään toisen tytön kanssa (jo 2vuotta). Kuitenkin nyt en pysty ajattelemaan kuin vaan koko ajan tätä virolaista tyttöä.

1

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jos sulla menee muuten hyvin tyttöystäväs kanssa ja rakastat sitä? nii en ite välttämättä jättäis
      sitä virolaisen ihastuksen takia joka asuu toisessa maassa? tää näyttäis olevan niitä järki päähän juttuja. tottakai se vois muuttaa suomeen tai sä sinne jne...mutta siitäki tulis pitkä ja ehkä kivinen tie ja kaukosuhteet nyt on mitä on...olisko teistä pariksi? faktat on faktoja mutta loppujen lopuksi kaikki on mahollista :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      28
      4548
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      34
      3326
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      182
      3135
    4. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      10
      2168
    5. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      157
      1730
    6. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      12
      1718
    7. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      25
      1681
    8. Terveiset kaivatullesi

      kesän aluksi tähän ketjuun.
      Ikävä
      101
      1257
    9. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      137
      1097
    10. Mua ei ole rengastettu, vaikka asunkin jonkun kanssa

      Siihen on esteitä. Sinä taas olet rengastettu yksilö. En jaa aviovuodetta kenenkään kanssa, enkä mitään muutakaan.
      Ikävä
      14
      954
    Aihe