Eli kuka osaa kertoa??
Kun teen viimeisen näytön ja työpaikka olisi vailla pitkään sijaisuuteen mutta tutkintotoimikunnan seuraava vahu kokous on vasta toukokuussa ja tämä sijaisuus alkaa jo huhtikuun lopulla.. Olenko siis virallisesti valmis ilman että toimikunnasta on vielä tullut arvio..?
valmistuminen ja työ
Sorietkysyn
1
106
Vastaukset
- maniminimir
Valmis olet virallisesti sitten, kun olet saanut todistuksen.
Voit tietysti silti aloittaa työt heti, kun joku sinut töihin ottaa, jos kaikki opinnot on jo tehty.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751161
- 741154
- 481034
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104988- 51965
- 34737
- 49714
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577