oravankadulla..

Mitä helekattia siellä yökaudet touhutaan? Häirihtee muitten asukkaitten yöunia.. Vkoloppuna tais jopa kunnon tappelukin olla..
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..ja huuto ja möykkä vaan jatkuu..

Äänestä

mikä talo?kerros?

Äänestä

Seiskassa ylhäällä..

Äänestä

pakkohoitoon tuommoiset jotka ei muuta osaa kuin mellestää

Äänestä

Samaa mieltä.. Kuka urpo muuttaa kerrostaloon jos ei osaa olla edes yöllä hiljaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllästynytjoojoo kirjoitti:

Mitä helekattia siellä yökaudet touhutaan? Häirihtee muitten asukkaitten yöunia.. Vkoloppuna tais jopa kunnon tappelukin olla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu