Ostin kokeeksi halpatavaratalosta Bioteekin KP200 Superia (40 tabl), mutta en vielä syönyt niitä. Onko siitä kellään kokemusta? Enemmän kuin kalkkitabletin veroinen?
Onko KP2000 Sperista apuja?
tukijalka
3204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
useinmitenhän voi olla blasebo vaikutus mutta mulla on sinulle myytävänä oikeaa tykki tavaraa apteekista ostettua potenssilääkettä orion siidelnafil,50,mg,toimii myyn sinulle edullisesti ja paperit mukaan josta näkyy että apteekista ostettu. laitahan e,mail,jos kiinnostaa
Apteekista saa reseptillä näitä parilla eurolla paketillisen...
Oikeesti..... miksi kukaan ikinä tilailisi mitään pimeää kamaa keneltäkään tuntemattomalta netistä? Jessus sentään yhden erektiopillerireseptin hankkiminen lekurilta EI TODELLAKAAN OLE VAIKEAA, mene lekuriin, pyydä resepti, mene apteekkiin ja hae pillerit - that's ti!