on se hyvä!

kun on sinkku niin ei tarvii lahjoja annella ja kun oon aina sinkku niin ei koskaan tarvii antaa mitään! Paitsi itselle..
4360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no onhan se tosi, mutta et kai aijo olla lopun elämääsi sinkkuna? :)

Äänestä
  • elämä määrää niin mutta ihan sama mulle! Kyllä mä yksinkin osaan olla ja hyvin!

    Äänestä

meni poikki jätkän kans just näin ennen jouluu, niin mäkin säästyin siltä lahjan ostamiselta...jihuu...merry christmas vaan kaikki!!!

Äänestä
  • parisen viikkoa sitten, 3,5 vuotta yhdessä oltiin. =) Ja nyt ei kyllä vuoteen miehiin vilkaisuakaan, niin kurkkua myöten olen täynnä! ;) Siitä tulikin hyvä uudenvuodenlupaus, vuosi vapaalla jalalla, ei miehiä! *naurua*

    Yksin vaan ei yksinäinen, todellakin. =D

    Rauhallista joulun odotusta kaikki sinkut, parit, perheet, onnelliset ja onnettomat. =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sinkkumies85 kirjoitti:

kun on sinkku niin ei tarvii lahjoja annella ja kun oon aina sinkku niin ei koskaan tarvii antaa mitään! Paitsi itselle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu