Wild Star

Vieläkö sitä tehdään? Ei ole Motofokuksen sivuilla enää....
2395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä sitä tehdään. Jenkkilässä pyörä kulkee nimellä Road Star. Road Star -05 on kasvanut 1700 kuutioiseksi. Jos käyt tsekkamaassa Yamahan saksalaiset ja brittiläiset sivut, niin siellä ei ole mitään mainintaa -04 tai -05 Road/Wild Starista. Olettaisin, että Yamaha ei ole vielä julkaissut Road Star -05 hintaa, ja pyörää ei ole sen takia näkösällä Euroopassa. Suzukinkin -05 mallit tuli Takatalon sivustolle näkyviin viikko sitten.

http://www.motorcyclecruiser.com/newsandupdates/Roadstar17first/

Äänestä
  • Taisi Road Star -04 olla jo 1700 kuutioinen. Rupesin ihmettelemään, että miksei 1700 kuutioista tuotu suomeen tänä vuonna. Myytiinkö vanhoja varastoja loppuun?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pekka kirjoitti:

Vieläkö sitä tehdään? Ei ole Motofokuksen sivuilla enää....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu