Nidrissä moottorivene vuokrausta?

Hei,onko kukaan käynyt lähiaikoina Nidrissä,ja oliko siellä mahdollista vuokrata moottorivene päiväksi...!?
4143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oltiin pari vuotta sitten Nidrissä.
Näkyy mun valokuvassa pitkä rivi avoveneitä ohjauspupetilla, kevyt pressukatos ja oisko jotain 20 heppasia Suzukeja perässä. Airot näkyy myös olevan.
Että vuokrattavia löytyy, hinnoista ei tietoa, tuskin maltaita kuitenkaan päivän vuokrasta.

Äänestä

Voi vuokrata. Annetaan vielä koulutuskin mikäli tarvitset.

Äänestä

Paljonko vuokraus maksaa vaikka muutamaksi tunniksi? Entä tietääkö joku, paljonko maksaa vesiskootterivuokraus?

Äänestä

Alkukesästä Nidrissä vuokrattiin moottoriveneitä noin 40 - 60 eurolla/päivä, moottorin koosta riippuen. Siihen tulee sitten lisänä polttoainelasku, noin 20 - 25 euroa. Eli esimerkiksi perheen kohdalla mukiinmenevä ratkaisu päiväretkien tekemiseen!

Lefkasin muusta annista kannattaa käydä lukemassa suomalaisella sivustolla:

http://kreikkaan.net/matkakohteet/lefkas

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jubilee11 kirjoitti:

Hei,onko kukaan käynyt lähiaikoina Nidrissä,ja oliko siellä mahdollista vuokrata moottorivene päiväksi...!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu