Elikkäs.... Kuinka mielellänne tykkäätte/tykkäisitte tytön rintoja kouria tai muuta? Ja jos saisitte tehä niille mitä vaan ni mitä haluisitte tehä? Ihan mielenkiinnolla kyselen... ja no jos sattuu joku juttu enempi kiinnostamaan niin saattaa olla mahollista päästä 17v tytön rintoihin käsiksi ;)
Pojat: tisseistä ois pikku kysymys
16
881
Vastaukset
- Pkseutu
Kivaahan niillä on leikkiä :D, kaikki imeskely, nuoleskelu ja hierominen yms. on vaan ihanaa.
Pieniä ja kiinteitä on kiva puristella ja leipoa ja sit taas isompien väliin ois aika metkaa heilutella. Oljyn kanssa varsinkin. Mmm... ;)
Mites ite tykkäät kulleista, niilläkin vois kaikennäköstä leikkiä :D ja missäpäin suomea asustelet?- Pkseutu
Ja tohon vielä et oon miettiny et saisko tytölle orkun pelkästään ku nuolis ja hyväilis tissejä tarpeeks pitkään :D
Olis jees kokeilla ;)
Ja oon siis kohta 18v täyttävä kundi. - tyttä17
Ei kuulosta olleskaan hullummalta;) Oon kuullu et orkun pystyy saamaan vaa tissejä hyväilemällä, mutta se vaatii tosi kauan... et ei tuu iha hetkessä:D Ja minä tosiaan kainuussa asustelen:)
- Pkseutu
Harmi,
Olishan tuota jees koittaa mut välimatkaa Espoosta vaan pikkasen turhan paljon :(
Mut ei voi mitään :D
- tissifani
Tissit on vaan minusta niin kivat, pimppiä kivemmat mun mielestä oikeestaan :D onks sulla minkä kokoset tissit? Mulla on sekin jännä että ei minua haittaa se koko rinnoissa, oikeestaan liian isoista en edes tykkää vaikka kaikki jätkät on isojen rintojen perään mut sellaset kivat ja kiinteät ois tosi nami mun mielestä :) jos saisin sellaisia koskee, hieroisin niitä ensin reunoilta, aina keskemmälle siirtyen, nännejä kevyesti näykkisin hamppailla ja imisin niitä, kielellä nuolisin rintoja pyörivillä liikkeillä ja nännejä pyörittelisin kielellä ja sormella jne :)
- tyttä17
Mulla ompi B kokoa:Dsemmoset et täytää koko käen... ja no kiinteyttä läytyy kyllä vielä näin nuorella iällä:D kyllä kuulostaa sullahi olevan otteet hallussa;) kuinkas kaukana asut?
- tissifani
Nehän olis aivan mainiot sitten ;) täällä savossahan minä, eli matkaa olis parisataa km mut auto on keksitty :D oisko sulla kikkiä niin vois jutella vaikka paremmin? :)
- tyttö17
Kyllähän multa kik löytyy:)
Tuossapa se:
Enduuu
- Nimime
huora?
Jos oot huora nii paljollako sais sun kaa vähä hommailla ja tissejä nuoleskella ja koskee... kuulostat tosi sexyltä.- tyttö17v
Huora en oo.... enkä nyt itteeni myymää ruppee.
Nuolla pussailla imeä hyväillä.Rinnat ovat ihania.
- KKOOOKKKOOOO
olette aika oksettavii... EI KAKKI TYTÖT TYKKÄÄ SEMMOSESTA!!!!
KKOOOKKKOOOO kirjoitti:
olette aika oksettavii... EI KAKKI TYTÖT TYKKÄÄ SEMMOSESTA!!!!
Ai ettei KAKKI tytöt tykkää,opettele kirjottamaa.
- Pimppiman
Onks sulla tiukka pimppi ja onko sheivattu?
- RhesusMiinus
Laittaisitko mulle viestiä spostiin jos laitan osoitteen?
Voitais jutella spostin välityksellä...... - Anonyymi
Tänään mulle vahvistu miten tisseistä saattaa olla myös ihan piha peleissä haittaa. Olin mun tyttökaverin kaa ulkona pelaamassa limboa kun hän haastoi itsensä tosi vaikeaan esteeseen. Hän suoriutui lähes täysin, mutta sitten tissit otti kiinni. Tälleen pojan näkökulmasta tuntui tavallaan tosi kivalta ajatella että 14v tytön tissit ottaa tolleen kiinni ja kyllähän se vähän kiihotti ajatus. Tyttö oli itse vähä häpeytynyt, mutta esitin etten kiinnittänyt huomiota siihen että juuri tisseistä homma jäi kirjaimellisesti kiinni.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt454896Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.622757Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan1391074Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin1611055Odotan sitä hetkeä
kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh711054- 1271016
Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma
Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?210997Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok72984- 137885
- 49874