Kun autoni on olut huolettavana Autosalvassa en saanut mitään palautetta työn tehneeltä asentajalta! Palvelu on kaikilta osin ollut huonoa ja asiatonta .Vaihdoin liikettä ja kehotan muitakin tekemään samoin jos haluaa palvelua.
Autosalvan teknisen palvelun päälikkö valehtelee.
3
54
Vastaukset
- v70r
Itsellä aivan päinvastaiset kokemukset salvan huolloista. Aina on tullut palautetta sekä suullisesti, että kirjallisesti kun auto on heillä ollut huollossa. Palvelu ollut muutoinkin viimeisen päälle vuosien kokemuksen perusteella, joten ihmettelen kommenttiasi. Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan?
- Bemu
Myös me vaihdoimme automme huollon pois autosalvalta. Asiakaspalvelu oli erittäin ylimielistä, asentaja olisi varmaan osannut hommansa ellei työnjohto hengittäisi niskaan. Kouluarvosanaksi antaisin vitosen, ja käkkäräpäiselle vähän vanhemmalle miehelle siellä asiakas"palvelussa" - potkut viipymättä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061