Pikkukalle oli kuullut koulussa rumia sanoja ja kysyi äidiltään:
"Mitä kyrpä tarkoittaa?"
"se on isän auto"
"mitä helvetti tarkoittaa?"
"se on naulakkomme"
"no mitä paska tarkoittaa?"
"se on ovimattomme"
"Mitä pornoelokuva tarkoittaa?"
"se on meidän televisio"
Seuraavana päivänä pikkukallen isälle tuli vieraita ja pikkukalle meni avaamaan oven.
"pyyhkikää kenkänne paskaan, heittäkää hattunne helvettiin ja katsokaa pornoelokuvaa sillä aikaa kun isä vahaa kyrpäänsä"
Tosi hyvä
5
1995
Vastaukset
- hyvä on
lue otsikko.
- ~~ZiMMy~~
Hauska! :D
- ......räkänä
Ehhhehhhehhehhhehehehehhhehhehhhehhhe...
- kpöökö
nauroin ku luin ton vitsin 10 minuuttia vähä toi vitsi on HYVÄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- nauta
kuullut sen ajat sitten (varmaan kun olin 2. luokalla) ja myös eri tavalla. muistelen että vieraiden piti mennä nussimaan äitiä sillä aikaa kun isä korjaa kortsua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2333060Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b2202698Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1221343Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411288Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin91179- 721176
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3051165Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721111Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831075Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211055