Tuollainen porukka perusti kerhomajansa meidän kylälle. Minkähänlaista porukkaa ovat, voiko mennä tutustumaan kerhon toimintaan vai tervehditäänkö sieltä singolla?
Pitääkö olla HD:n omistaja, että pääsee porukkaan?
Pitäishän sitä toivottaa kerholaiset tervetulleeksi kylälle.
Dark Land Mc Nurmijärven Röykässä?
22
6708
Vastaukset
- Josajavat
Hoodeilla niin perseenreikiä mitä todennäköisimmin.
- visshyy
Ei nyt tainnut osua oikein :)
- Peräreijäntökkijät
Kiristystä, huumeita, väkivaltaa, laittomia aseita,uhkailua, alistamista. Siinä nyt ensialkuun, mitä moinen kerhotoiminta pitää sisällään, että sinne vaan, jos kantti kestää.
- Tuija_Nurve
Puhelinnumero kerholle on julkinen. Voitha sinä soittaa ja kysyä.
- raggareita
Tumman maan motskaripyörä kerho?
- UtanVaselin
Mulla on ihkauus Honda Monkey. Pääsenkö sivarina ees jakaan pebaa sinne?
- Jusbekki
Höhöm millää ajavat sivarit! Honda t on metsien miehille
- dibadaba
Ainahan sitä pebaa saa jakaa!
- kyänäino
Tää on ihan väärä foorumi kysyä mitään, mihin haluaa asiallisen vastauksen...
- kaap026
Osta uusin Bike-lehti, siellä on lisätietoa näistä Biker-kerhoista. Hyvällä onnella toivottavat sinut tervetulleiksi halaamalla.
- Vähintäänkin
halaamalla,kyllähän näiden kerholoiden seksuaalinen suuntautuminen tiedetään!
- hda
Sinä joka tekeydyt joksikin toiseksi ja kommentoit heidän puolesta ni voisit vaikka hävittää ittes maailman kartalta !!!
- Not_criminals
Suosittelen kylläkin sinulle sitä itses hävittämistä maailman kartalta. Olisi sentään yksi kriminaali maailmassa vähemmän!!!!
- Otavähän
hda kirjoitti:
Sinä joka tekeydyt joksikin toiseksi ja kommentoit heidän puolesta ni voisit vaikka hävittää ittes maailman kartalta !!!
tötsyä niin pääset hetkeksi pakoon todellisuutta. Oletkohan mc-kerhosi superninjaofficer!
- IronHog87
Ko. MC mitä tahansa, meillä kaikilla on oikeus kokoontua yhteen saman asian äärelle, valita ystävämme, harrastuksemme, jne.
Vain joku pikkunilkki amiksesta voi kateuksissaan puuttua MC-juttuihin, koska joku pani isosiskoansa bileissä, eikä tätä amispelleä.
Lopettakaa tuollainen pelleily MC-juttuja vastaan. - YMHT
voi jumalauta sä oot sekasin!
- mutzisnussija
Haluuks panna mulla ois 45cm halko housuis
- mutzisnussija
50 läski mahat huutelee ku ei oo ikinä ollu rahaa omaan 2 pyöräseen. Kaikkihan käyttää huumeita ja niillä on singot millä ne ampuu teitä perseeseen jos meette kysyy niiltä sokeria/kaljaa. Ite juttelin heillä ja oli ihan asiallisia kavereita paitsi ku kysyin jtn häröö sain puukon kylkeen
- YMHT
voi jumalauta säkin oot sekasin!
- MonkeyKing
Se on sun serkkutyttös. Karvaakaan en taittanut.
- suitspojat2
KalibrMC
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,884525Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu263314- 203065
Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt412936Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka492777Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1172767Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod172569Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132305MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142115- 71841