Kellään kokemuksia hotellista?
ClubSera/Antalya
2
55
Vastaukset
- annapusu
Netin varassa on meidän kokemukset hotellista tai ainakin melkein - ohi on kuljettu Larassa asuessamme toisessa hotellissa.Voittopuolisesti hyvät arviot kokonaisuudessaan asumuksesta.Keskustaan on matkaa bussilla puolisen tuntia tai hiukan enemmän.Lentokentältä lyhyt matka.Menemme kahdeksi viikoksi 7.5.Olemme lähes 70 - bilettäminen meidän osalta jäänee vähemmälle,joten toivomme muutoin valinnan osuneen kohdalleen.Laitan kommentteja lomajaksomme jälkeen.Haulla:"hava durumu antalya" jännäämme kelejä etukäteen.
- annapusu
Huippuluokan majapaikka.Siistiä joka paikassa.Olimme varanneet Club-huoneen,mutta meidät sijoitettiin päärakennuksen tilavaan parvekkeelliseen huoneeseen.Hotellin ympäristö ei ole kummoinen,paikallisasutusta ja melko hoitamaton puistoalue Kunduun päin eli idän suuntaan.Puistossa ja lähikaduilla paljon kulkukoiria.Keskustaan bussi 2 liiraa/nenä/suunta.Voin suositella hotellia,monipuolinen ruokavalikoima-myös kevyitä vaihtoehtoja tarjolla.Harkinnassa vielä viikko lokakuussa lapsenlapsen kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467635
- 334213
- 573715
- 503190
- 172876
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652561- 542398
- 512388
- 402339
- 162286