minulla on poikaystävä ja olemme olleet kohta vuoden yhdessä...mutta aina kun olen ystäväni kanssa joka on hyvin kaunis ja kuuma..haluaisin häntä..en tiedä mikä minuun aina iskee..näen unia hänestä ja kaikkea..kerran kun olin hänen kanssaan juomassa..hän tuli ja suuteli minua auton takapenkillä..pidimme sitä pienenä leikkinä ja nauroimme asialle jälkeenpäin..tuntuu kun hän haluaisi minua myös..olen vielä alaikäinen..mutta tekisi niin mieli..
haluan ystävääni..
enkeli
21063
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mulla on vähän samantapainen tilanne. Mulla avomies jonka kanssa ollaan oltu yli 5v. kihloissakin ollaan ja olen onnellinen hänen kanssaan. Haluan kuitenkin parasta ystävääni, en tiedä mikä hänessä on, mutta hän on uskomattoman kaunis ja aina kun hän on lähelläni tunnen outoa kihelmöintiä ja minun on sekä kuuma, että kylmä.. Näen hänestä unia ja ajattelen paljon. Myös ystäväni seurustelee miehen kanssa. Olemme joskus pienessä hiprakassa suudelleet ja voi olla että homma olisi mennyt pidemmällekkin, mutta olimme bileissä ja samaan huoneeseen tuli porukkaa joten homma jäi siihen. Emme suoranaisesti ole koskaan tilanteesta puhuneet, kuitenkin tavallaan "leikkimielellä" puhumme seksistä, koskettelemme toisiamme ehkä hiukan intiimistikkin. Suoraan en ole ystävälleni kertonut haluistani, mutta kerran hän näki kirjoittamani runon jossa viitattiin haluihini hän kysyi kenestä se kertoo sanoin sinusta. Asia kuitenkin jäi siihen. On kamalaa ja ihanaa olla hänen lähellään.
noh..siis kaveris suuttu?tiedän että kaverini on hyvin pervo..ja varmasti saattaisimme tehdä jotain..mutta luulempa että vain kännissä..ehkäpä jotain tapahtuu...hän itse aina sanoo että olen kuin enkeli kun minulla on kuulema niin kauniit vaaleat hiukset..siksi nimimerkkini on enkeli..kerron by the way..