Oon 17 wee kundi ja seurusten tytön kanssa. Kuukausi sitten kuitenkin tapahtui jotain .... jäin nukkumaan yli 40 wee miehen luo kännissä ja annoin sille. Siis se pani perseeseen jos suoraan sanotaan. Pahinta oli että se ei ollu paha kokemus, pikemminkin päinvastoin. Voiko tullla yhdestä kerrasta homoksi?
Heterosta homoksi?
Arex0
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos tytöt edelleen kiinnostaa olet bisse ja nyt tiedät mistä pidät ..
Annappa mulle, mä oon viel vähä vanhempi. Harmi ettet oo enää neizyt ja oot aika wanha kans... Mut kkyl sua kerran panis.
Et ole ollut täysin hetero jäädessäsi toisen miehen sänkyyn. Se että olit humalassa ei totuutta miksikään muuta. Olet bi kuten itsekin olen ja siksi seksi tuntuu hyvältä niin naisen kuin miehenkin kanssa. Täysin hetero ei suostuisi antamaan miehelle mitään seksiä ja kaiken lopuksi vielä persettä. Ehkä vain osa homoistakin suostuu naitavaksi, koska ovat top-kundeja. Minua ei ole naitu koskaan, mutta itse olen kyllä nainut. Jo ajatuskin tulla nussituksi kammottaa. Toki ei siinä ole mitään pahaa tai hävettävää, BTM on ihanin tyyppi maailmassa. Minä nyt kun olen vain seksuallisuudeltani TOP.
Sua on käytetty seksuaalisesti hyväksi. Homo käytti seksuaalista valtaa. Vaikka ruumiillisesti ei olisi tuntunut pahalta, niin henkiset vauriot jää. Älä rupea homostelemaan. Et ole vietellyt ketään, vaan olet uhri.
Miksi se oli pahinta,jos se tuntuikin hyvältä ja pidit siitä,eikä se ollut paha kokemus ?
Missä se ongelma sitten on ?
Sekö,että et haluais tykätä siitä,kun se on homojen hommaa tai bissejen ?
Se on muuten myös sinun juttusi,ei siinä mitään häpeämistä ole jos nautit siitä,kokeille nyt itse myös panna ja imee .