Harry Potter namit

jasuu

Moni on kysellyt mistä niitä Harry Potter karkkeja saa... Minun kaveri sai niitä ja itse ostin samasta paikasta.Ilmeisesti niitä on rajoitettu erä. Kauppa josta minä ostin on Benfort's.....en ole varma kirjoitetaan se noin mutta kun laitat sen Googleen niin siihen tulee se..netti sivuilta en oo löytänyt harry potter karkkeja mutta Helsingin Benfort's kaupasta löytyy vielä!!! Ne ei näytä niitä netti sivuilla ainakaan mulle.

2

149

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lollipop12

      Mä sain niit Harry Potter karkkeja Harry Potter Worldista Orlandosta....... niit saa kuulemma tilattuu myös Harry Potter Worldin nettisivuilta mutta maksaa PALJON!!

    • Joo, netistä niitä kyllä saa esim. Harry Potter studio shopista ja sieltä saa paljon muutakin Potteriin liittyvää kamaa. Ite oon menossa tonne studiolle tänä kesänä ja aion tilaa sieltä luultavasti jostus karkkia.

      http://shop.wbstudiotour.co.uk/

      Luulen ettei tuolta tilaaminen tuu niin kalliiks kun Amerikasta, kun siellä on se tullimaksu juttu. Mut helpottais itteeki, jos Potter-kauppa ois tääl Suomessakin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      108
      6937
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      95
      4441
    3. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      49
      3885
    4. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      51
      3538
    5. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      48
      3522
    6. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      190
      3479
    7. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      24
      2979
    8. Nainen vinkkinä sulle!

      Jos laitat selvän tunnisteen niin kutsun sinut n*ssittavaksi.
      Tunteet
      67
      2684
    9. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      48
      2532
    10. Hei seksikäs

      Upottava katse sinulla ja tiedät sen.
      Ikävä
      13
      1924
    Aihe