Renault-keskustelu on Toyota-palstalla

Täällä onkin aika hiljaista, mutta tuolla Tojo-palstalla keskustelu Rellusta ja Tojosta käy kiivaana. Onko Tojo ja Rellu toisensa vastakohdat ja Tojomiehet Rellumiesten vihamiehiä?
2262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rellumiehillä on tylsää, joten pitää tulla tojo foorumille hakemaan elämää.

Äänestä
  • Totta, meillä Renu-miehillä on tylsää kun ei täällä ole aihetta puhua ruostevioista ja kannentiivisteen vuodoista. Pakko oli mennä tuonne tojo-palstalle, siellä näitä juttuja piisaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rellutellaan kirjoitti:

Täällä onkin aika hiljaista, mutta tuolla Tojo-palstalla keskustelu Rellusta ja Tojosta käy kiivaana. Onko Tojo ja Rellu toisensa vastakohdat ja Tojomiehet Rellumiesten vihamiehiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu