uusia huijausmuotoja i-poker willamh ja unibet

EDELLEEN1

Mystiseti aina katkee william hillillä ja unibettil nettiyhteys.Kun potti on iso tai mulla on 6-100% johtokäsi,se katkee viimeistään riverillä... =) Silti tikussa on yhteys kokoaika päällä. =)
Olen jo 4-vuotta joka saitilla törmännyt ,tähän samaan fuulaan....

Aika hieno ,se mun ässävärinveto! Mä voitin jaon mut rahat ,meni väärälle.Näitä tapahtuu kokoajan.Ja kyse oli unibet pokeri...... =) nettipokeri....

6

562

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EDELLEEN1

      65%-100%

    • HuijaustaKaikki

      Uusi huijausmuoto, neljä vuotta jatkunut joka saitilla... Mitä jos vaihtaisit pois siitä tikusta, saattaisi auttaa asiaa. IPokerilla tosin ihmiset valitelleet jo puoli vuotta softan jäätymisestä kesken käsien, turnausten kesken jäämisestä, yms., kyseessä tosin on vain buginen, p*&ka ohjelmisto eikä huijaus. Mitä saitti muka siinä voittaa, pelkästään menettää pelaajan eikä saa edes maksimirakea, jos et saa merkkejä keskelle.

      • ABCDEJNE1

        Tosin mitään hyvitystä,hävitystä kädesta/mammuttipotista ei vaan koskaan tule
        WILLIAM HILLILTÄ eikä UNIBETPOKERILTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    • Anonyymi

      veikkaus käyttää i-pokeria. ohjelmistolla pelaa talon pelaajat. ammattilaiset kiertää kaukaa ipoker ohjelmaa pyörittävät lafkat

    • Anonyymi

      ipoker sovellus myös veikkauksen käytössä, talonbotti vetää kaiken, maltalla tämä sallittua ja veikkaus tekee auliisti kun siivut saa, siitä pitää poliitikon huorat huolen jotka vetävät liiveihinsä omat.

    • Anonyymi

      kaikki uhkapelipaikat ovat kusetusta, laillista varastamista. joku joskus tottakai saa jonkun voiton ja sillä uhkapeliyhtiö ratsastaa, yksi miljoonasta saa vaikka miljoonan, miljoona pelaa vaikka 10 euroa se tekee 10 miljoonaa vähennettynä yksi miljoona voittoja, eli 9 miljoonaa uhkapeliyhtiö voittaa, siitä siivut poliitikoille yms "laillisille viranomaisille"

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      128
      3753
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      36
      2444
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      144
      2088
    4. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      70
      1031
    5. Jorma Lind kuollut

      Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet
      Maailman menoa
      10
      1001
    6. Mikä on kaunein

      Ja hellyttävin hetki irl kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      45
      881
    7. Mahdatko ymmärtää sitä

      Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen
      Ikävä
      63
      866
    8. En unohda sua

      En vaan unohda sua. Eikä se näköjään ole tarkoituskaan. Rakastan sua sitten omalla tavalla kauempaa kun mikään muu ei on
      Ikävä
      31
      845
    9. Kullan kemiallinen merkki on au

      Ei välttämättä. Mikä sun kullan merkki on?
      Ikävä
      43
      770
    10. Kyllä nainenkin voi ottaa yhteyttä

      Ja on ihan kiva jos ottaa yhteyttä mieheen. Minä ainakin olisin onnessani jos nainen ottaisi yhteyttä. mies
      Ikävä
      97
      762
    Aihe