Intiimihierontaa osa 2

nieminen100

Olin istunut toimistoni tuolissa jonkin aikaa,hieman ajatuksissani kun kuulin oven taas käyvän.Sisään tuli viimeinen asiakkaani ,jalkapalloileva nuori nainen toisen urheilijan tukemana,jalka oli hellänä ja molemmat hikisiä ja kuraisia.Moi he huusivat ovella, ja se on suihku ensin.Ok,sanoin ja mietin mitä tastä tulee .

Vartin päästä he tulivat pelkät pyyhkeet ympärillään ja potilas autettiin hoitopöydälle.Tutkin jalkaa ja kokeilin eri kohdasta ja totesin että venähtänyt on,pohje nimittäin.Aloitin varovaisen hieronnan jalkapohjasta ja siirriyn pikkuhiljaa ylemmäksi.Pidin nilkasta kiinni ja hieroin pohjetta keskittyneesti.Onko parempi nyt,kysyin.Joo,parempi,potilas huokaili.Nyt toinen jalka,tuli vaatimus.Aloitin toisesta jalkapohjasta ja huomasin että jalat ovat aika erillään toisistaan mutta pyyhe peitti vielä niiden yhtymäkohdan.Pohkeessa olikin enemmän työtä ja toinen jalka alkoi liikkua lisää sivusuunnassa.Siinä vaiheessa vasta huomasin että tytöt heiroivat toistensa rintoja.Ai niin,kaveri nainen oli musta,tai oikeastaan tummanruskea.Yritin vielä hieroa reisiä jonkin aikaa kun käteni vietiin jalkoväliin jossa ei karvat kasvaneet.
Hyvin kostunut pimpsa oli hieman jo turvonnut kun aloitin häppäreiden hieromisen.Ensin ylösalas sormen ulkotaipeella.Sitten otin häppärit etusormen ja peukalon väliin ja venyttelin varovasti.Tytöt suutelivat kiihkeästi ja sanoivat että nyt saa alkaa panemaan.Ok ja otin jo turvonneen kyrpäni ulos housuista.Sitten työnsin siittimeni sunnileen kerralla pohjaan asti ja aloin kirnuamaan.Välillä pidin pienen tauon ja tunsin vitun sykkivän penikseni ympärillä.Noin vartin päästä kiihdytin tahtia kun ote ympärilläni tiukkeni.Laukesin miltei yhtäaikaa tytön kanssa.En vetänyt heti ulos ja jo tuli komento.Saako kaveri kanssa? En saanut sanottua mitään mutta neidot vaihtoivat paikkaa.Vähän aikaa räpyttelin silmiäni kun huomasin edessäni olevan olennon.Sen päällä oli karvaa,mustaa ja kiharaista.
Kaluni alkoi jo hieman veltostua mutta laitoin mustan vitun päälle ja liuutin muutaman kerran pituussuunassa.Jo piristyi penis.Survaisin taas sisään ja aloin hitaasti liikkua sisään-ulos ja taas tunsin lihaksen kiristyvän ympärilläni.Kiristin tahtia ja kestin kai puolisen tuntia kun valkoinen neste suihkusi tumman tytön sisuksiin.Ei ollut hätää,olen steriili niin ettei tuli elatusmaksuja.Neidot menivät taas suihkuun ja puolen tunnin päästä he poistuivat rakennuksesta.Lähetän laskun heidään seuraansa,mutta en tänään,ja menin itsekin suihkuun.

1

2714

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • steriilikyrpä

      Ensin otin turvonneen pienen kyrpäni etusormen ja peukalon väliin ja totesin että venähtänyt on. Sitten työnsin jalkaa pituussuunassa ulos housuista. Nyt toinen jalka alkoi jo hieman veltostua. Yritin vielä hieroa siittimeni lihaksen ja otin toimistoni tuolissa vitun päästä ja jo tuli valkoinen neste penikseni päästä käteni sisuksiin. Välillä tunsin käteni sykkivän penikseni ympärillä ja aloin kirnuamaan. Laukesin toisen kerran vitun kiihkeästi hoitopöydälle. En saanut tytön mustaa ja kiharaista mutta liuutin kyrpäni taas käteni sisään, jossa ei karvat kasvaneet.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      258
      4901
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      467
      3479
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      16
      2516
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      26
      2136
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      9
      1323
    6. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      32
      1256
    7. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      83
      1145
    8. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1133
    9. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1065
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      996
    Aihe