kaveri on tilannut sieltä aina joskus kotiinkuljetuksella. pizza tulee nopeesti ja on hyvää, täytteitä on paljon, MUTTA: liian usein vääriä täytteitä ja viimeks 2 pizzaa kotiinkuljetettuna maksoi 27€ eikä kuittia oltu antamassakaa. ei tilaa sieltä enää IKINÄ!!!!! en suosittele mäkään, tonnikala ja oliivi on kaks ihan eri asiaa. matkaa pari kilsaa.
pizza-kebab star aulangontiellä huijaa!
8
2174
Vastaukset
- IhmeToimintaa
Joo saman oon huomannut. Tilasin just Quattron ja jeppe kaahas pihaan tosi nopeesti. Prkle, toi lihamakaroonilaatikkoa levitettynä jonkun valmispizzapohjan päälle ja pohja/lihamakaroonilaatikko oli ihan kylmää. Lidlin hintalappu oli vielä jäänyt makaronilaatikosta pohjaan kiinni...1.95€ ja mä maksoin koko hoidosta kotiin tuotuna 15 € ! Annoin 20€:n setelin ja kaveri vielä sanoi, että se on tasaraha eikä ollut kuulemma vaihtorahaa ja suditti Fordillaan meneen.
- entäverot
mä en osta,syö mistään Pizzerioista....,niistä kun ei saa edes kuittia !!!!
- hanuritakalasissa
kyllä se mulle ainakin kuittas keskari pystyssä kun sudittamalla pihasta lähti
- Luukultatoiselle
Uusavuttomat taas vinkuu täällä. Jotka ei osaa itse tehdä pitsaa, saatika mitään muutakaan ruokaa.
- Pahaveli
Ainoo pitzeria hlinnassa mistä hakenut pitsoja. Ja aina ollut hyviä.
- verot
älkää ilmoittako tätä kuititonta myyntiä missään nimessä verottajalle
- erf445
Ihan hyvä paikka. Olen hakenut muutaman kerran kebabeja eikä ole ollut valittamista
- KebabPizza2015
Täällä rasistit taas kirjoittaa. Hyvä kun tekee töitä. Mitä niillä kuiteilla, kukaan niitä kuitenkaan syö.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 475895
- 495371
- 523753
- 143695
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1013478- 313146
- 592894
- 592776
- 562430
- 461881