Olen tuntenut erikoisia tuntemuksia otsassa/pään alueella kohtalaisen pitkään. en muista milloin tunsin ensimmäisen kerran. Aluksi tunsin niitä vain nukkumaan mennessä. Nyt tunnen niitä aina kun olen yli 20 sekuntia paikoillaan.
Yritän ilmaista mahdollisimman selkeästi.
-Sähköisiä "energiapulsseja" tulee ulkoapäin, otsan läpi pään sisään.
-Perhonen otsan ulkopuolella noin millin päässä(ilma värähtelee omituisesti) tämä värähtely saattaa kiertää pään yläpuolelta takaraivonaluelle hyvin nopeasti ja hävitä samalla.
-Jokin näkymätön leijailee silmieni/otsan edessä. Välillä se osuu silmään.
-Kuin jokin olento asettaisi sormensa otsalleni ja painaisi kevyesti.
-Pistävä sähköisku tulee ulkoapäin otsaan, välillä ohimoiden kautta "ulos".
-Kuin sähköjohto olisi kytkettynä otsaan josta virtaa jatkuvaa heikkoa "sähköä" pään sisälle.
En ole vieroittautumassa mistään. mirtazapiinia olen ottanut uneen 7,5 mg silloin tällöin.
SSRI lääkkeitä koitin noin 3 vuotta sitten noin 2kk ajan. En tietääkseni sairasta mitään.
Otsassa/päässä (tunto"harhoja")?!
Yolibri
1
278
Vastaukset 1
- paternostre
..suosittelisin kertomaan jollekulle luotettavalle JA pitkän uskossa olleelle kokemuksistasi,kuullostavat erikoisilta.. Rukous ja öljyllä voitelu Jeesuksen nimessä ja veressä saattaisi tepsiä. Lääkärit tuppaavat pitämään hulluina jos eivät osaa antaa selitystä vaivaan ja väärät diagnoosit voivat pilata elämän. Tutustu vaikkapa netissä rukouksen kautta parantuneiden ja vapautuneiden tarinoihin ja kokemuksiin :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132351Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???311212- 106973
- 71942
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha627927- 48855
- 88798
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 70676
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31666