Jos pojalla on valkoiset kengät? Vai tekeekö se hänestä ns homon tai vastaavaa
Mitä mieltä?
9
179
Vastaukset
- Kukkaislapsi
Joo mitä ihmettä :-----D miten ihmeessä perus _valkoiset_ kengät tekee ihmisestä homon näköisen?
- hiko
Jos on converset niin sitten tekee
- freeballerboy
Valkoset tennarit on ihan parhaat. Tai jos on muuten mustat tennarit/skeittikengät niin valkonen pohja sopii niihin parhaiten. Tosi hyvän näkösiä!
- 02tytsyyy
Ei mitää välii
- Nimimerkkkkki
En ole nuori mutta silti kiinnostaa tämäkin osuus.
Ei vaatteet asiaan vaikuta onko joku homo vai ei ja jos onkin ei silläkään ole väliä.- srtjhydgshjtyjhbg
Niin.. nykynuorisohan näyttää olevan, kaikesta huolimatta, hirveän homofoobista, koska kaverit päätävät heidän ajatuksistaan, elämästä ja ihan kaikesta. AKA ei osata ajatella itse eikä käyttää OMIA aivojaan. Ja vanhemmatkin, jotka olivat nuoria 70-80 luvulla, tuntuvat olevan jossain tynnyrissä kasvatettuja ja vieläkin siellä asuvia.
Ja itse kysymykseen: vaatteet eivät tee kenestäkään mitään. - Ylistaasvauhdissa
Pidäppä se turpa kiinni. Miksi peppukipeydet niin paljon, kun kaikki eivät ole edgy ateisteja niin kuin sinä?
- sanansäilä
Ylistaasvauhdissa kirjoitti:
Pidäppä se turpa kiinni. Miksi peppukipeydet niin paljon, kun kaikki eivät ole edgy ateisteja niin kuin sinä?
Tais totuus taas sattua ja sanan säilä sivalsi syvältä.
- ugottabekiddinme
joo tosissaan ne on ne kengät jotka ihmisestä homon tekee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1952063
- 1331149
- 1131063
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa21805- 58796
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34731ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42628Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175574Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46547- 9532