SUKULAISIA??

Voiks laittaa vaiks jonkun naapurin kans sukulaisiks, muuten ku menemäl naimisiin??
Miten?
3327
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Valitan, jälkikäteen ei voi muuten kuin naimisiin menemällä.

Äänestä
  • ..sitten tiedosta.. :I

    Äänestä

Niin voi tehdä että:
Teet perheen ihan aluksi. Esim. aikuinen nainen ja sille veljeksi aikuinen mies.
Muutat ne johonkin taloon.
Laitat esim. miehen etsimään omaa kämppää. Sitten se muuttaa pois.
Mene naapurustoon ja sitten muuta se mies omaan taloon.
Nyt sinulla on sisarukset kahdessa eri talossa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vilppu_89 kirjoitti:

Voiks laittaa vaiks jonkun naapurin kans sukulaisiks, muuten ku menemäl naimisiin??
Miten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu