haluisin elämässä kokeilla transua

Laittakaa kikkejä Tässä oma xXxNAIGOUxXx
4255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siitä vaan kokeilemaan naapurin Jaskaa.

Äänestä

Tuo ottaa välillä suunnattomasti päähän.
'Haluaisin kokeilla ja vieläpä transua'
Ensinäkään, kukaan transsukupuolinen ei ole 'transu', eikä kukaan transsukupuolinen oli sinun koekaniinisi, että jos et kykene kohtaamaan ja arvostamaan transnaista niinkuin muitakin naisia, niin kannattaa joko ostaa itselleen huora tai jättää tuo vain haaveeksi.

Äänestä
  • Hei älä jaksa provosoitua. Nämä on näitä, parempi jättää omaan arvoonsa. Ihan turhaa vetää hernettä nenään, heittää vaan lisää bensaa liekkeihin.

    Äänestä

  • Tämä palstahan on tarkoitettu myös transvestiiteille, kuten shemaleille ja tyttöilijöille. Ehkä aloittaja tarkoitti transulla heitä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


boyyy kirjoitti:

Laittakaa kikkejä Tässä oma xXxNAIGOUxXx

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu