TEHKÄÄ ELÄMÄLLE JOTAI

cklkggfredxbk

Oikeesti tänne sitä tullaa itkemää aina et ku on padka elämä:'(mut oikeesti kukaan muu ei voi auttaa teitä kuvaa te itse! Joten jos on paska olla nii voi puhua asiasta ja jos sua hakataa kotona nii kerro poliisille jne. Oikeesti:)

4

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kannustaja

      Tai sit voit helpottaa muiden ihmisten elämiä päättämällä luuseri-elämänne! :)

    • Hertta345

      No joo mutta... Ethän sinä voi tietää mikä tilanne on ja kuinka paha se on. Ei välttämättä ole niin helppoa mennä kertomaa poliisille

    • voih

      Mun elämän tarkoitus ois just saada itteni kuosiin jos ei ois nettiä mulla ei ois muuta elämää tää on mun elämä dna kiitos näkemiin just niinku sanotaan eläkää siellä räkäsillä penkeillä ja nautikaa en oo tullu niitä penkeijä räkimään oon vaan just sellanen mikä tee meistä mitään itsestään selvää tekin ne kyneleet oote keränny niinku mekin sillä samaalla tavalla mutta mietin mikä mussa vikana tehkää huvikseen artisteja sillä jokainen tekee sen mös ulkona kun sisällä sillä on helpompi itkee et no miks mun on palkka tällänen ei mun ooo tarkoitus tehä niitä kyyneleitä mun on tarkoitus olla oma itteni tälläinen oon piste ..... elmä on =I

    • sashamaria

      Aloittaja, asiat ei ole aina niin yksinkertaisia. Kukaan ei pakota sua lukemaan näitä kirjoituksia täällä? Tämä paikka on sitä varten, että tänne voi kirjoittaa ja jakaa tuntemuksiaan ja pyytää apua jos sitä tarvitsee? Kaikilla ei ole henkilöä jolle puhua kun menee huonosti, mitä väärää on silloin etsiä netistä jotakuta joka kuuntelee?

      Ja nimimerkillä "kannustaja" kirjoittanut: Ole kiltti ja mieti ennen kuin kirjoitat jotain tuollaista. Jollekkin se voi oikeasti olla viimeinen pisara ja tuskin sinäkään haluat tietää, että kannustit jotakuta oikeasti tappamaan itsensä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      137
      14378
    2. Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa

      Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va
      Maailman menoa
      32
      5981
    3. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      156
      5567
    4. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      309
      4389
    5. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      48
      4174
    6. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      108
      3692
    7. Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"

      Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant
      Maailman menoa
      16
      3642
    8. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      27
      3591
    9. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      64
      2672
    10. Huomenta naiselle

      Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.
      Ikävä
      95
      1482
    Aihe