uskallanko...

Hei,

En uskalla työntää sormea mun pilluun, kun työnnän sitä ihan vähänkään niin se sattuu ihan sairaasti. Ja musta tuntuu että mun pillu on tosi tiukka. Miten uskallan työntää sen sinne silleen, et immenkalvo puhkee?
459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sitä kireämmältä se tuntuu mitä enemmän jännität. Työnnä sormi sisään vasta kun olet rentoutunut ja erittäin liukas kiihoittunut.

Äänestä

ei oo wörtti

Äänestä

Hemmetissä sinne pitäis työntää mitään?!

Äänestä

miksei sinne voisi, kun kasvan vielä vähän niin sinne työntyy kyllä kaikki meidän luokan pojat mielellään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö15 kirjoitti:

Hei,

En uskalla työntää sormea mun pilluun, kun työnnän sitä ihan vähänkään niin se sattuu ihan sairaasti. Ja musta tuntuu että mun pillu on tosi tiukka. Miten uskallan työntää sen sinne silleen, et immenkalvo puhkee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu