tulee varmaanki hyvii kuvii täl kameral? ainaki luulis tulevan.tänne voi myös laittaa puhelimella otettui kuvii.. mitä mieltä omistajat on ollu puhelimesta?? onko hinta/laatu suhede kohillaan?
nokia 7610
Nimetön
5298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
se on tosi hyvä puhelin ja tarkkoja kuvia tulee..eikä kamera huonone....
Moi,
Itse olen sillä ampunut kaikenlaista materiaalia. Kuvat ovat hyviä, kunhan vain ei kuvaa mitään liikkuvaa kohdetta, kuten ravihevosta. Muuten kamera tallentaa hyviä kuvia, kunhan muistaa asettaa kuvan laadun tappiinsa (toisin kuin siis allekirjoittanut aluksi)
.:Jini:.
oli enne k700i ja kyllästyin siihe ja kun vielä kamera alko heikkenee ja ostin ton ja on ollu todellakin laadukkaampi....opin, että kannattaa olla kunnon radio eikä kännykkäradio..varsinkin k700 ihan pask¤ radio!!!
miten pitkii videotallennuksii saa otettua enimmillään?? eli kui pitkän videopätkän voi enimmillään kuvata?tietoo jollakin
about 10 minsaa...