Voisivat tiedotusvälineissä ja edes omilla kotisivuillaan näkyvästi kertoa, että osa Helsingin lennoista on siirretty Turkuun ja bussi kuljettaa matkustajat Vantaalta Turkuun. Nyt tiedon joutuu kaivamaan nettisivujen uumenista tai jos on rekiströitynyt yhtiön sivuille, niin sieltä omien sivujen kautta. Sopivasti Norwegianilla on vielä tänään järjestelmäpäivityskin. Tämän päivän Barcelonan lennon bussikuljetuksesta oli tieto tullut englanniksi nettisivuille illalla ko 21 maissa.
Norwegianin tiedotus ontuu
9
70
Vastaukset
- aqwtrfyghu
mikä tiedoitus!eihän sitä ole.
- EiTurskalla
Kerran Norskilla(muka halvalla) lentänyt Bangkokiin. Ei ikinä enään. Finnairilla nopeammin ja samalla hinnalla jos ei jopa edullisemmin.
- nbvgrliyr
niimpä.569 egee,kahden viikon päästä.thaikkulaan.jollain pompuilla euroopan kautta.matka-aika 25 tuntia,jos niin kauheesti tykkää istua,siitä vaan.
- ljwadmnbvcxiok
satasen halvemmalla.
- 10am
On todellakin surkea toi Norwegianin toiminta. Esim. Kyllä nettisivuilla pitäisi olla uutisosio, jossa kuulutetaan ongelmatilanteista. Se tosiaan on, että jos on lähdössä jonnekin matkalle, niin ei kannata sulkea kännykkää jos menee aikaisin nukkumaan. Nyt tämän sai muutama kokea karvaasti.
- Matkustajas
Lentäkää vaan norwegianilla minä lennä finnairilla ja maksan johdolle suuret optiot!
- crjlhgdhjklyujh
niimpä kun menee finnairilla ja karvahattupuolelle.ei tarvi aina valittaa.
- 19plus
Norwegianin nettitiedotus näytti olevan täsmälleen samanlainen kuin Finnairilla edellisen lakon aikana: Pääsivun yläreunasta linkki varsinaiselle tiedotussivulle, lista lennoista ja lakon vaikutukset niihin.
- lakko_peruttu
Taisi Haapasääri jäädä yksin lakkoineen, ei irtisanomisen uhan alla olevat halua mitään lakkoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1101631- 1671571
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1681485Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise231288Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys901174Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su146953Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c70951- 91831
Sofia Virta vertasi Karjalan evakoita nykymatuihin
Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta avasi sanaisen arkkunsa, eli tyhmyyden tynnyrinsä, valtiovarainministeri Riikka Purr186790Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud207759