Einari Essonen seuraa hyvin aikaansa ja siksi hän hankkii aina baariinsa trendikkäimmät juomat. Tällä viikolla Essolle tuli lentorahtina Japanista asti ensimmäinen erä pelkästään neitosille tarkoitettua erikoiskeskaria, joka tekee jo ennestään rehevistä neitosista vieläkin kurvikkaampia ja kauniimpia.
Uusi neitosille tarkoitettu erikoiskeskari on saanut Essolla myönteisen vastaanoton. Olemme panneet merkille, että baarissa vierailevat neitoset ovat punaposkisempia kuin aikaisemmin. Seksi-Sulon mukaan neitosten suosiollisuus on myös uuden keskarin myötä lisääntynyt, joten Sulon mieliharrastus on nyt entistä helpompaa.
http://www.tekniikkatalous.fi/kemia/voiko oluella juoda itsensa kauniiksi ndash japanilaisnaisten uusi ihmerohto/a1058571
Erikoiskeskaria neitosille
3
<50
Vastaukset
- ö-Öö
Einari osaa kauppamiehenä ottaa huomioon asiakkaansa. Mutta miten neitoiset ovat reagoineet essolaisten miesten ulkonäön komistumiseen, kun miehet ovat alkaneet nauttimaan uutta suosikkioluttaan?
http://www.saimaanjuomatehdas.fi/product/kekkonen-keskiolut-42/
=DW="DW"
Pahus, ehdit ensin ;-D))
Mainoksia ja kehumisia (on saanut palkintojakin, näemmä) olen lukenut mutta en tunne tapausta tarkemmin. Minun edellisestä oluthörpystä on varmasti yli 10 vuotta, kokonaisen pullollisen olen juonut kuuman heinänajopäivän päätteeksi joskus 70-luvun puolivälissä.
Kekkos-olut on sen verran uusi tuote että eivät nuo kylän kaljabaarilaisetkaan ole varmaan ehtineet komistua, katsotaan kesemmällä onko vaikutusta...saimaantaka kirjoitti:
"DW"
Pahus, ehdit ensin ;-D))
Mainoksia ja kehumisia (on saanut palkintojakin, näemmä) olen lukenut mutta en tunne tapausta tarkemmin. Minun edellisestä oluthörpystä on varmasti yli 10 vuotta, kokonaisen pullollisen olen juonut kuuman heinänajopäivän päätteeksi joskus 70-luvun puolivälissä.
Kekkos-olut on sen verran uusi tuote että eivät nuo kylän kaljabaarilaisetkaan ole varmaan ehtineet komistua, katsotaan kesemmällä onko vaikutusta...Kekkonen-keskari laadukasta
Einari Essonen on jo tovin myynyt myös Kekkonen-keskaria, ja me viisaat essolaiset olemme siirtyneet lipittämään vallan sitä. Koska Urkki oli komea ja laadukas mies, niin samaten Kekkonen-keskarikin vaikuttaa olevan oikein laadukasta tavaraa.
Parin viikon intensiivisen kokeilujakson jälkeen olemme havainneet, että ennestäänkin kiiltävät kaljumme ovat muuttuneet vieläkin kiiltävämmiksi. Kekkonen-keskari säilyy siis jatkossakin mielijuomanamme, koska haluamme antaa baarissa vieraileville neitosille miehekkään kuvan itsestämme.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä293035- 1191245
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu61047- 58961
- 66925
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26897Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä38871Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu161851Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65834Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75784