Tee vai kahvi?

kumpi voiton vei?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä aamuisin vahva kahvi vie voiton, tee on hyvää illalla voileivän kanssa

Äänestä

Voi aiheuttaa turhaa kolestroolia, vaihda heti johonkin kissanrasva tuotteeseen

Äänestä

Kirkas viina on parasta aamuin illoin.

Äänestä

Kyllä tänään alkaa se siman juominen ja munkkien syöminen. Pölyt on lumi peittänyt ja kaikki on puhtoista ulkona.

Äänestä

kahvea pittää soaha oamulla.

Äänestä

Pikimusta tietysti ja paskkoo tulloo puolenkupin paekkeilla.

Äänestä
  • Tietysti ja sehän on luonnollista ja ei tarvitse erikseen mainita vatsan toimintaa, kiinostaa mieluummin se navan yläpuolinen toiminta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pullava123 kirjoitti:

kumpi voiton vei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu