Fjälläräven Kånken

hero12

Moi! Aatelin ottaa nyt pitkän harkinnan jälkeen kånken:in. Onko teillä sellaisia? Jos on niin minkä värisiä? Kauanko kestää aktiivisessa käytössä? Kuinka usein joutuu pesemään vuodessa jos käy sillä vain koulussa? Minkä värin suosittelet?


HUOM! En halua kommentteihin dissaajien säälittäviä ´´Haluuks näyttää rumalta´´ kommentteja. Ja teillä ei ole varaa sanoa tuollaista, koska MY life MY rules. Näytän miltä haluan ja käytän mitä haluan siksi en arvostele esim. emoja, punkkareita, hipstereita jne.

7

145

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • envihaa

      Oot kyllä aika pitkään harkinnu, kun menivät jo muodista aikoja sitten

    • herää

      eiks se oo joku partiolaisten reppu??? niitä ainakin saa partio aitasta voi luoja miks jotku massa lissutki käyttää sellasta .-.

    • Missin

      Miksi tulet tänne kysymään "neuvoja" jos haluat sen ostaa. Your life your rules. Osta sen värinen mikä silmää miellyttää.

    • ÖÖÖÖÖÖÖÖÖMÄÄONMÄÄ

      Oon kehityswammanen imppaan pikaliimaa

    • kånken

      joo ite omistan kyseisen repun, maanläheisessä sävyssä :) ihan hyvin on toiminut, tyytyväinen erityisesti siihen miten hyvin kestää sadetta. kuitenkin pettynyt kuinka se joskus painaa hartioita jumalattomasti jos on paljon painavaa tavaraa, ja siihen että vetoketjun lähistöltä alkaa purkaantumaan lankoja. (näin on käynyt kaikilla tutuillani joilla on se reppu) mutta kuitenkin sanoisin että ihan hyvä perusreppu :) oon ite käyttäny vasta alle puol vuotta kuitenki..

    • hahahahahah

      Fjällärääven

    • hahha

      1. Ne meni muodist jo aikoi sit
      2. Miten muut voi suositella sul jotai värii ku ei muut tiiä mist tykkäät ja etköhän sen itte tiiä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      181
      7188
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      122
      3248
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      111
      1924
    4. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      48
      1818
    5. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      19
      1789
    6. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

      Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
      Maailman menoa
      68
      1720
    7. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      60
      1667
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      3
      1655
    9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      16
      1541
    10. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      69
      1353
    Aihe