Fjälläräven Kånken

hero12

Moi! Aatelin ottaa nyt pitkän harkinnan jälkeen kånken:in. Onko teillä sellaisia? Jos on niin minkä värisiä? Kauanko kestää aktiivisessa käytössä? Kuinka usein joutuu pesemään vuodessa jos käy sillä vain koulussa? Minkä värin suosittelet?


HUOM! En halua kommentteihin dissaajien säälittäviä ´´Haluuks näyttää rumalta´´ kommentteja. Ja teillä ei ole varaa sanoa tuollaista, koska MY life MY rules. Näytän miltä haluan ja käytän mitä haluan siksi en arvostele esim. emoja, punkkareita, hipstereita jne.

7

199

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • envihaa

      Oot kyllä aika pitkään harkinnu, kun menivät jo muodista aikoja sitten

    • herää

      eiks se oo joku partiolaisten reppu??? niitä ainakin saa partio aitasta voi luoja miks jotku massa lissutki käyttää sellasta .-.

    • Missin

      Miksi tulet tänne kysymään "neuvoja" jos haluat sen ostaa. Your life your rules. Osta sen värinen mikä silmää miellyttää.

    • ÖÖÖÖÖÖÖÖÖMÄÄONMÄÄ

      Oon kehityswammanen imppaan pikaliimaa

    • kånken

      joo ite omistan kyseisen repun, maanläheisessä sävyssä :) ihan hyvin on toiminut, tyytyväinen erityisesti siihen miten hyvin kestää sadetta. kuitenkin pettynyt kuinka se joskus painaa hartioita jumalattomasti jos on paljon painavaa tavaraa, ja siihen että vetoketjun lähistöltä alkaa purkaantumaan lankoja. (näin on käynyt kaikilla tutuillani joilla on se reppu) mutta kuitenkin sanoisin että ihan hyvä perusreppu :) oon ite käyttäny vasta alle puol vuotta kuitenki..

    • hahahahahah

      Fjällärääven

    • hahha

      1. Ne meni muodist jo aikoi sit
      2. Miten muut voi suositella sul jotai värii ku ei muut tiiä mist tykkäät ja etköhän sen itte tiiä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      46
      3128
    2. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      46
      2931
    3. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      4
      2834
    4. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      55
      2729
    5. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      51
      2545
    6. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      32
      2126
    7. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      51
      1935
    8. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      58
      1870
    9. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      45
      1809
    10. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      48
      1602
    Aihe