Moi! Aatelin ottaa nyt pitkän harkinnan jälkeen kånken:in. Onko teillä sellaisia? Jos on niin minkä värisiä? Kauanko kestää aktiivisessa käytössä? Kuinka usein joutuu pesemään vuodessa jos käy sillä vain koulussa? Minkä värin suosittelet?
HUOM! En halua kommentteihin dissaajien säälittäviä ´´Haluuks näyttää rumalta´´ kommentteja. Ja teillä ei ole varaa sanoa tuollaista, koska MY life MY rules. Näytän miltä haluan ja käytän mitä haluan siksi en arvostele esim. emoja, punkkareita, hipstereita jne.
Fjälläräven Kånken
7
162
Vastaukset
- envihaa
Oot kyllä aika pitkään harkinnu, kun menivät jo muodista aikoja sitten
- herää
eiks se oo joku partiolaisten reppu??? niitä ainakin saa partio aitasta voi luoja miks jotku massa lissutki käyttää sellasta .-.
- Missin
Miksi tulet tänne kysymään "neuvoja" jos haluat sen ostaa. Your life your rules. Osta sen värinen mikä silmää miellyttää.
- ÖÖÖÖÖÖÖÖÖMÄÄONMÄÄ
Oon kehityswammanen imppaan pikaliimaa
- kånken
joo ite omistan kyseisen repun, maanläheisessä sävyssä :) ihan hyvin on toiminut, tyytyväinen erityisesti siihen miten hyvin kestää sadetta. kuitenkin pettynyt kuinka se joskus painaa hartioita jumalattomasti jos on paljon painavaa tavaraa, ja siihen että vetoketjun lähistöltä alkaa purkaantumaan lankoja. (näin on käynyt kaikilla tutuillani joilla on se reppu) mutta kuitenkin sanoisin että ihan hyvä perusreppu :) oon ite käyttäny vasta alle puol vuotta kuitenki..
- hahahahahah
Fjällärääven
- hahha
1. Ne meni muodist jo aikoi sit
2. Miten muut voi suositella sul jotai värii ku ei muut tiiä mist tykkäät ja etköhän sen itte tiiä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa2696917SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p805511Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.1054455SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2693921Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat643659Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1463289Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur2492970Venäläiset varkaudessa
Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee2752231SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden521759Lupajaoston esityslista
Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo491625