Moi! Aatelin ottaa nyt pitkän harkinnan jälkeen kånken:in. Onko teillä sellaisia? Jos on niin minkä värisiä? Kauanko kestää aktiivisessa käytössä? Kuinka usein joutuu pesemään vuodessa jos käy sillä vain koulussa? Minkä värin suosittelet?
HUOM! En halua kommentteihin dissaajien säälittäviä ´´Haluuks näyttää rumalta´´ kommentteja. Ja teillä ei ole varaa sanoa tuollaista, koska MY life MY rules. Näytän miltä haluan ja käytän mitä haluan siksi en arvostele esim. emoja, punkkareita, hipstereita jne.
Fjälläräven Kånken
7
204
Vastaukset
- envihaa
Oot kyllä aika pitkään harkinnu, kun menivät jo muodista aikoja sitten
- herää
eiks se oo joku partiolaisten reppu??? niitä ainakin saa partio aitasta voi luoja miks jotku massa lissutki käyttää sellasta .-.
- Missin
Miksi tulet tänne kysymään "neuvoja" jos haluat sen ostaa. Your life your rules. Osta sen värinen mikä silmää miellyttää.
- ÖÖÖÖÖÖÖÖÖMÄÄONMÄÄ
Oon kehityswammanen imppaan pikaliimaa
- kånken
joo ite omistan kyseisen repun, maanläheisessä sävyssä :) ihan hyvin on toiminut, tyytyväinen erityisesti siihen miten hyvin kestää sadetta. kuitenkin pettynyt kuinka se joskus painaa hartioita jumalattomasti jos on paljon painavaa tavaraa, ja siihen että vetoketjun lähistöltä alkaa purkaantumaan lankoja. (näin on käynyt kaikilla tutuillani joilla on se reppu) mutta kuitenkin sanoisin että ihan hyvä perusreppu :) oon ite käyttäny vasta alle puol vuotta kuitenki..
- hahahahahah
Fjällärääven
- hahha
1. Ne meni muodist jo aikoi sit
2. Miten muut voi suositella sul jotai värii ku ei muut tiiä mist tykkäät ja etköhän sen itte tiiä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja
Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve132970Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U461951Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa
Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..1411733SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918
kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,1011733Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin811459- 711006
Martina Aitolehti murtui Erikoisjoukoissa Matias Petäistön käsittelyssä - Tästä oli kyse
Yksi Erikoisjoukot-kauden julkkiskisaajista on yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti. Aitolehti on pärjän11928Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä188914- 58830
- 18784