Sanokaa terveisiä Toivolalle

Toivola taitaa olla menossa läpi eduskuntaan. Sanokaa sille terveisiä, kun näätte.

Terveisiä myös Niko Saariselle. Ei oo aikoihin sitä näkynyt tv:ssä. Eli kun menette sinne homopiireihin taas tänä iltana tai huomenna, niin terveisiä.
273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuka kehtaa myöntää äänestäneensä Toivolaa?

Äänestä
  • kaikki homot. hihihihihihihihi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


homottunteetoisensa kirjoitti:

Toivola taitaa olla menossa läpi eduskuntaan. Sanokaa sille terveisiä, kun näätte.

Terveisiä myös Niko Saariselle. Ei oo aikoihin sitä näkynyt tv:ssä. Eli kun menette sinne homopiireihin taas tänä iltana tai huomenna, niin terveisiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu