Porto jatkoon!!!!!!!!! :D

huhhuh

Kyllä liippas läheltä, mut jatkoon meni! Päivä pelastettu! xD

4

255

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Juan Carlos

      Mun mielestä taas Porto ei ois ansainnu jatkopaikkaa. Viime vuoden Euroopan parhaan joukkueen olis pitäny pelata hieman paremmin. vaikka viime pelissä tulikin hieno voitto Chelseasta. Mun mielestä CSKA Moskova olis ansainnu jatkopaikan.
      Mutta asioistahan voi olla montaa mieltä ja tää on vaan mun mielipide.

    • Fabregas

      Porto selvisi ehkä tästä jatkoon, mutta ensimmäinen tiputusvaihe koituu luultavasti Porton kohtaloksi... Kun joukkueen satumainen valmentaja ja pari kunnon pelimiestä lähtivät, ei joukkue ole enää samanlainen... Tietysti nuoren Quaresman hankinta voi jotenkin vaikuttaa asiaan. Porton voi pelastaa ehkä vain Lyonin kaltaisen joukkueen vastaan tuleminen.

      • 878

        VEIKKAAN ETTÄ INTER MILAN TIPUTTAA PORTON EKALLA KIERROKSELLA


      • @Porto
        878 kirjoitti:

        VEIKKAAN ETTÄ INTER MILAN TIPUTTAA PORTON EKALLA KIERROKSELLA

        No...
        Kyllä FC Portossa on hyviäkin pelaajia tosin nuoria esim: Diego ja Quaresma!! Ja tietysti Maniche jne... Mutta Portosta lähti tärkeitä pelaajia esim:Deco!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1642
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1478
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      36
      884
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      849
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      791
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      766
    7. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      718
    8. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      718
    9. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      710
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      673
    Aihe