Mun mielestä Leo on ihan sairaan hyvän näkönen, mutta sitäkin parempi näyttelijä. Oon kattonut paljon Leon elokuvia ja kun se näyttelee Arnie Grapea oon aina vaan yhtä lumoutunut, mielestäni tosin paremmannäköinen vanhempana. Ja kun iltasanomissa oli uutinen kun Leo on ollu shoppaa ja sillä oli hattu silmillä. Miksi ei voi antaa ihmisparan olla ees joskus ilman paparazeja sääliks käy. Mutta mitä mieltä te ootte Leonardosta? :)
Vastaukset 4
- Elsa-Pekka
Muistaakseni joskus 1990-luvulla uutisoitiin, että aikoivat tehdä Kummisetä-elokuvan uudestaan, ja Leon olisi pitänyt olla Sonny Corleone. Ei nyt sentään.
- Elsa-Pekka
Ensimmäinen kerta kuin näin Leon roolisuorituksen taisi olla se, kun katsoin leffan Nakertajat 3 (Critters) talvella 1992 - 93.
- Yäääähhee
Hyvän näköinen? Tavallinen babyface, ei todellakaan miehinen mies eikä maskuliiniset piirteet.
- hdgggfhdhg
Roolitus on kulkenut hyvin paljon Robert Redfordin jälkiä joista nyt kultahattu esimerkki.Karisma vain ei riitä esikuvan rooleihin kun miehekkyys puuttuu ja lyhytaikaiset mallien kanssa seurustelut voi viitata myös" kaappiin".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881358
- 601093
- 65941
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste160822Välillä tulee haikeus
Et kaikki päättyi näin. Etten saanut vastauksia. Ei meitä oltu tarkoitettu. Niin se vain on.66655Tunteilla leikkiminen
Oletko leikkinyt kaivattusi tai jonkun kiinnostuneen tunteilla, pelannut jotain peliä tai pelleillyt asioilla? Miksi?101603Oothan sä erilainen mies
Kaikintavoin. Ikävä kyllä en tunnistanut sitä seikkaa aikoja sitten, ja nyt olen armottoman rakastunut. Olen vaan ❤️37586- 77558
- 75554
- 39538