Mun mielestä Leo on ihan sairaan hyvän näkönen, mutta sitäkin parempi näyttelijä. Oon kattonut paljon Leon elokuvia ja kun se näyttelee Arnie Grapea oon aina vaan yhtä lumoutunut, mielestäni tosin paremmannäköinen vanhempana. Ja kun iltasanomissa oli uutinen kun Leo on ollu shoppaa ja sillä oli hattu silmillä. Miksi ei voi antaa ihmisparan olla ees joskus ilman paparazeja sääliks käy. Mutta mitä mieltä te ootte Leonardosta? :)
Leonardo Dicaprio
4
323
Vastaukset
- Elsa-Pekka
Muistaakseni joskus 1990-luvulla uutisoitiin, että aikoivat tehdä Kummisetä-elokuvan uudestaan, ja Leon olisi pitänyt olla Sonny Corleone. Ei nyt sentään.
- Elsa-Pekka
Ensimmäinen kerta kuin näin Leon roolisuorituksen taisi olla se, kun katsoin leffan Nakertajat 3 (Critters) talvella 1992 - 93.
- Yäääähhee
Hyvän näköinen? Tavallinen babyface, ei todellakaan miehinen mies eikä maskuliiniset piirteet.
- hdgggfhdhg
Roolitus on kulkenut hyvin paljon Robert Redfordin jälkiä joista nyt kultahattu esimerkki.Karisma vain ei riitä esikuvan rooleihin kun miehekkyys puuttuu ja lyhytaikaiset mallien kanssa seurustelut voi viitata myös" kaappiin".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?712561Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U892446Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut192171Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441851Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai931811Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171727Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2591679Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251107Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si111098Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3251040