Kysymykseni on: miten saan tab groupin tyhjään laatikkoon uuden sivun tai vaihdettua sen toiseen. Poistohan onnistuu helposti kun klikkaa laatikon oikean kulman ristiä. En pitkän haun jälkeen löytänyt ratkaisua netistä - kaikkea olen kokeillut. Viimevuoden lopulla löysin ratkaisun, jostakin, mutta nyt ole unohtanut sen.
Toinen kysymys on hiukan hankalampi: eli miten saan bookmark valikon avautumaan nopeammin - tällä hetkellä joudun odottelamaan 2-5s ennen kuin se aukee, kun vien hiiren osoittimen bookmark-teksti icnonin kohdalle.
Kiitos asiallisesista neuvoista.
PS. valmiiksi jo muille, jotka suosittelevat jotain muuta selainta - niitä en kommentoi
Firefox 37.0.2
Jaakkoo312_
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot953761Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe453103- 793017
- 192825
- 282724
- 522432
- 192177
- 602108
- 581896
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121858