Raiskaus yritys

Poismaastanämä

Hyvä että jäi vain yritykseksi

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015042119556174_uu.shtml

Nainen yritettiin raiskata Porvoossa - tällaista miestä poliisi etsii

Tuntematon mies kävi yksin ravintolasta poistuneen naisen kimppuun kuristaen häntä kaulasta. Mies yritti väkisin riisua naista. Nainen sai potkaistua miestä, joka lyyhistyi ja nainen pääsi pakoon.

Tilanteen huomannut ulkopuolinen mies tuli hätiin ja kävi päällekarkaajan kimppuun. Raiskausta yrittänyt kuitenkin pääsi pakenemaan paikalta ja nainen poistui takaisin keskustan suuntaan.









Itä-Uudenmaan poliisi pyytää nyt havaintoja epäillystä tuntomerkein: naisen kimppuun käynyt mies oli vaaleahiuksinen, lyhyt, alle 30-vuotias ja hän puhui murtaen englantia. Poliisi on kiinnostunut mahdollisista silminnäkijähavainnoista ja myös tilanteeseen avuksi tulleen miehen henkilöllisyydestä.

Tiedoista pyydetään ilmoittamaan sähköpostitse osoitteeseen vihje.porvoo(at)poliisi.fi tai puhelimitse rikosvihjepuhelimeen, numeroon 0295 413636

8

91

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • urpoparantola

      Olisko bordellien laillistaminen ratkaisu näihin raiskauksiin? Nekin urpot jotka eivät muuten saa pääsisivät paineistaan.

      • I_am_from_romania_2_euro

        Tai sitten jos toi Neste palkkaisi Suomalaista työvoimaa, ettei ottaisi näitä itäeurooppalaisia nälkäisiä ja kiimaisia halpatyövoimia tänne tekemään rikoksiaan.


      • Lääkärinoppilas

        Ei bordellit poista raiskauksia, koska raiskaajat ovat seksuaalisesti kieroutuneita. He saavat tyydytyksen kun pahoinpitelevät ja väkisin ottavat. Sama kieroutuneita ovat pedofiilit


      • I_am_from_romania_2_euro kirjoitti:

        Tai sitten jos toi Neste palkkaisi Suomalaista työvoimaa, ettei ottaisi näitä itäeurooppalaisia nälkäisiä ja kiimaisia halpatyövoimia tänne tekemään rikoksiaan.

        http://www.adressit.com/abdigadir_osman_hussein_karkotus

        Abdigadir Osman Hussein karkotus


        Vaadimme, että Abdigadir Osman Hussein karkotetaan Suomesta vankeusajan jälkeen, tai vaikka ennen sitä ja hänelle määrätään ikuinen maahantulokielto!


    • EIROSVOJAMAAHAN

      OLIKO JÄLLEEN ASIALLA YKSI MONIKULTTURI MAAHANMUUTTAJA KUTEN PORISSAKIN....

      • Kyllä on mutta asiasta vaan ei saa ääneen lausua


    • kesä-kaikilla

      Ei pidä yleistää. Sieltä mistä ovat tänne muuttaneet naiset pukeutuvat peittävämmin. Peiliin katsomisen paikka. On niitä sitäpaitsi kantasuomalaisiakin raiskaajia tuomittu.

    • fuckedup

      Kylmäksi vain....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      143
      1649
    2. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1551
    3. Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma

      Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va
      Joensuu
      28
      1179
    4. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      193
      1121
    5. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      83
      951
    6. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      74
      921
    7. Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä

      Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta
      351
      913
    8. Lakkaa haaveilemasta.

      Oon löytänyt uuden naisen. mieheltä. tutulle. Naiselle.
      Ikävä
      61
      788
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      761
    10. Ois kiva nähdä

      Ja viettää Iltoja sun kanssa
      Ikävä
      50
      756
    Aihe