Mihin vappuna kannattaa mennä riksussa??

Onko riksussa missään mitään menoa vappu-aattona? Missä olisi porukkaa? iskelmä? onko Papillonissa bändiä esiintymässä?
965
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ravintola Piletti taatusti menoa piisaa

Äänestä

Riihimäki on paska paikka aina.......myös Vappuna

Äänestä
  • Töihin :)

    Äänestä

Muualle

Äänestä

jää himän

Äänestä

Voi olla parempi

Äänestä

Mene marssille. ♫ Työnorjat sorronyöstä nouskaa jne.. ♪

Äänestä

rityyn

työn orrjat
sorakuappaan joutaaaa

Äänestä

Onko missään live-musiikkia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vappujuhlija kirjoitti:

Onko riksussa missään mitään menoa vappu-aattona? Missä olisi porukkaa? iskelmä? onko Papillonissa bändiä esiintymässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu