Tädin kanssa matkalla

Peruuntumisia

Pääsin tai jouduin tätini kanssa kahdestaan matkalle afrikkaan. Muiden osalta matka peruuntui sairastumisen takia. Täti pelkäsi puolestani ja jouduin olemaan hänen seurassaan lähes kokoajan. Puolessa välissä matkaa homma revahti. Täti lankesi juomaan ja viettelemään paikallisia miehiä. Sain katsella vierestä ja välillä naida minäkin.

8

5388

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Toosi Hyvä :)

    • Panisin!

    • ::)

    • Pääsispä mukaan :)

    • Me like it :)

    • gullihalki

      Aivan loistava kertomus.

    • Me like it :)

    • lumumbaa

      Tulipa tästä jutusta mieleen n. 25 v sitten tapahtunut, jouduin mukaan alaikäisenä, kun faija mutsi lähetettiin viemään valoa pimeyteen, siis ihan alkuasukkaille.
      Homma meni parin viikon jälkeen kuitenkin överiks, mutsi kun huomas, että oli saatavilla riittävän pitkää (hieman hyvinsyönyt kun oli) joka varmaan ulottui pohjaan, sitä sitten 2-3 kertaa päivässä.
      Faija kun huomas, niin ei jäänyt paitsioon, vaan tyttöä, ehkä 13-15 v löytyi joka päivälle, pääsin sitte liukkaille minäkin ..öh.
      Ei siitä valistuksesta mitään tullut, se heimo noudatti omia tapojaan, tuli nähtyä sekin, miten "rikollinen" tuomittiin, siis alaston nainen sidottiin seisaalleen haara-asentoon bambusta tehtyyn telineeseen, teline kannettiin paikkaan, jossa kasvoi nuoria bambuja muut leikattiin poikki, paitsi yksi sopivan kokoinen asetettiin pilluun, bambun verso kun kasvaa puoli metriä yössä, ei ole terävä, mutta luunkova kärki..
      Illalla nuoret pojat kokoontuivat katselemaan ja runkkailemaan näkyä, jotain sadistisen kiihottavaa siinä olikin ja aamulla, kun tuo puoli metriä oli kasvanut, niin "rikollinen" oli vielä hengissä.
      3 kuukautta piti siellä olla, mutta onneksi jotenkin pääsimme aikaisemmin pois, oli myös pelko, että meidätkin laitettaisiin siihen telineeseen.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      823
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      736
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      517
      716
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      615
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe