Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tädin kanssa matkalla

Pääsin tai jouduin tätini kanssa kahdestaan matkalle afrikkaan. Muiden osalta matka peruuntui sairastumisen takia. Täti pelkäsi puolestani ja jouduin olemaan hänen seurassaan lähes kokoajan. Puolessa välissä matkaa homma revahti. Täti lankesi juomaan ja viettelemään paikallisia miehiä. Sain katsella vierestä ja välillä naida minäkin.
85425
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Toosi Hyvä :)

Äänestä

Panisin!

Äänestä

::)

Äänestä

Pääsispä mukaan :)

Äänestä

Me like it :)

Äänestä

Aivan loistava kertomus.

Äänestä

Me like it :)

Äänestä

Tulipa tästä jutusta mieleen n. 25 v sitten tapahtunut, jouduin mukaan alaikäisenä, kun faija mutsi lähetettiin viemään valoa pimeyteen, siis ihan alkuasukkaille.
Homma meni parin viikon jälkeen kuitenkin överiks, mutsi kun huomas, että oli saatavilla riittävän pitkää (hieman hyvinsyönyt kun oli) joka varmaan ulottui pohjaan, sitä sitten 2-3 kertaa päivässä.
Faija kun huomas, niin ei jäänyt paitsioon, vaan tyttöä, ehkä 13-15 v löytyi joka päivälle, pääsin sitte liukkaille minäkin ..öh.
Ei siitä valistuksesta mitään tullut, se heimo noudatti omia tapojaan, tuli nähtyä sekin, miten "rikollinen" tuomittiin, siis alaston nainen sidottiin seisaalleen haara-asentoon bambusta tehtyyn telineeseen, teline kannettiin paikkaan, jossa kasvoi nuoria bambuja muut leikattiin poikki, paitsi yksi sopivan kokoinen asetettiin pilluun, bambun verso kun kasvaa puoli metriä yössä, ei ole terävä, mutta luunkova kärki..
Illalla nuoret pojat kokoontuivat katselemaan ja runkkailemaan näkyä, jotain sadistisen kiihottavaa siinä olikin ja aamulla, kun tuo puoli metriä oli kasvanut, niin "rikollinen" oli vielä hengissä.
3 kuukautta piti siellä olla, mutta onneksi jotenkin pääsimme aikaisemmin pois, oli myös pelko, että meidätkin laitettaisiin siihen telineeseen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Peruuntumisia kirjoitti:

Pääsin tai jouduin tätini kanssa kahdestaan matkalle afrikkaan. Muiden osalta matka peruuntui sairastumisen takia. Täti pelkäsi puolestani ja jouduin olemaan hänen seurassaan lähes kokoajan. Puolessa välissä matkaa homma revahti. Täti lankesi juomaan ja viettelemään paikallisia miehiä. Sain katsella vierestä ja välillä naida minäkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu