Mitä mietit

Mitä mietit sängyssä. Ajatteletko nuoria naisia.
Minä aina ajattelen. Mutta parhaalta tuntuu, kun
muistelee vaimoa nuorena. Se kyllä auttaa.
4355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mihin?

Äänestä
  • saattelemassa kotimaisemiin?

    Äänestä

  • vielä kukaan ole kirjoitti:

    saattelemassa kotimaisemiin?

    Uskotko, kyvä ystävä, että tässä iässä vielä joku saattelisi jotakuta jonnekin.
    Valitettavasti ne ajat ovat olleet ja menneet, mutta teillä miehillä näitä unelmia riittää yhä vain haaveiltavaksi
    Mikäpäs siinä, haavemaailma on hauras mutta ihmeellinen.

    Äänestä

Nyrkkikyllikkiä ,saatto reissusi loppupuolella.
kukaan täyspäiväinen sekaantuisi tuollaiseen wäiskiin, hyi hitto että inhottaa mokoma!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wäiskiiihhhh kirjoitti:

Mitä mietit sängyssä. Ajatteletko nuoria naisia.
Minä aina ajattelen. Mutta parhaalta tuntuu, kun
muistelee vaimoa nuorena. Se kyllä auttaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu