Onko tästä FM hotellista kokemuksia?
Käykö pariskunnille?
Onko tarpeeksi ruokapaikkoja?
Blue Village Mai Khao Lak
3
788
Vastaukset
- OmahanOnValintanne
Eikö FM matkaesitteessä lue hotellin fasiliteetit. Syrjässä hotellinne kyllä sijaitsee. On parikin ravintolaa ja baari . Hotelli sijaitsee keskellä ei mitään. Keskustaan matkaa jotain 15 Kilometriä huh huh. Upea hotelli jossa asumiseen taitaa kyllästyä jo viikossa. Me haluamme palvelut lähelle ei hotelli ruokaa joka päivä aamiainen riittää.
Mekin harkitsimme hetken tuota hotellia mutta kun lueskelimme enemmän sai jäädä (niinkuin myös FM) - ÄlkääMenkö
Upea hotelli ja niinkuin jo kirjoitettiin, keskellä ei mitään. Vaihtakaa jos olette jo varanneet. Ostosmahdollisuudet minimaaliset. Ei lomillaan vain hotellissa halua olla. Pettymys viime talvelta. Katsokaa karttaa. Vaarii skootteria tai autoa aina kun hotellista poistuu jos halua nähdä jotain.
- erwasi
Mai Khao Lak on ihan eri mesta kuin Khao Lak.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2743497Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1371905Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3011641- 801489
- 871483
Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta
"MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:531186Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001150Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois711071- 631031
- 221017