Nopeus kännyllä

Eli siirtonopeustesti antoi nokia 5140 infralla nopeudeksi 45 kbit/s. Onko tämä siis normaali edge nopeus? Asun espoossa vai onko tuo infrapunalla yhdistäminen hitaampaa kuin kaapelilla
3607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mitä olen seurannut juttuja ni kyl se pitäs yli 150 olla parhaillaan....huonoimmillaanki yli sadan....
mikä liittymä?

Äänestä
  • .............

    Äänestä

Espoossa saat edgen hyvin hintsusti. Pitäis tietää koordinaatit missä yrität. Tavallinen gprs tuo on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Surffaaja nokia kirjoitti:

Eli siirtonopeustesti antoi nokia 5140 infralla nopeudeksi 45 kbit/s. Onko tämä siis normaali edge nopeus? Asun espoossa vai onko tuo infrapunalla yhdistäminen hitaampaa kuin kaapelilla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu