Keskiyö/tuntijasi

KiitosSinulle

Mitä tekee vaalea mies joka leikkii kissa hiiri leikkiä? Miten minulle siis käy- kuka on se oikea? En vielä tunne muita mutta muuttuuko asiat? Miten asiat sinulle näytetään? <3

2

55

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei taas

      vasteenotettava mies tämä vaalea komistus, mutta hänen puheissaan ei taida aina olla sitä perää, mitä voisi toivoa. hänen menneisyydessään on monta pilvekästä kohtaa, joista hän ei puhu.
      sanon suoraan, että olet liian hyvä hänelle, aivan liian kiltti ja kaunis, jotta sinun kannattaisi pahastua hänen takiaan. sinä olet jo luonnostaan kaunis, usko jo!

      anna hänen puhua ja kuuntele sydämellä.

      kuka on se oikea, ota sinä selvää. minä yritän selvittää: pääsi päällä on pilvenhattara, mikä tekee vaalean varjon mielesi päälle. muistat myös erään saunajutun, mikä ei koskaan tule unohtumaan.
      varoitan, että älä missään nimessä sekaannu varattuun mieheen. paras on se, joka on lähtenyt kodistaan ja jolla on päästötodistus (en osaa tätä muuten kuvailla, mutta voi varmasti tarkoittaa muutakin päätelmää) suorittamastaan. ole myös varovainen miesten viestien kanssa.

      sanotaan näin: älä anna energiaasi turhanpäiväisiin ryhmä konferensseihin. se onni ei löydy helppoa kautta, vaan väitellen. erittäin mielenkiintoisesti keskustellen ja jutellen. siitä se energia rakkaudelle lähtee. sinä löydät hänet yleisestä paikasta, missä on paljon väkeä. sinne pitää maksaa sisäänpääsymaksu ja teille tulee keskustelut heti pienistä asioista.

      tämän miehen kanssa kannattaa vänkyttää ja kääntää sanoja, te molemmat tulette nauttimaan niistä tuoreista tuulista, mitkä ovat puuttuneet molempien elämistä jo turhankin kauan.
      taidan taas puhua korukielellä, kun en osaa parempaa. näen näitä asioita ja yritän pukea niitä sanoiksi. sinä kohtaat hänet siis yleisessä metelissä ja hän ei ole vielä tämä, ketä arvelet.

      t. Keskiyö

      ps. hänellä on paljon maljakoita, mutta ei yhtä ainoata kukkasta

      • Kiitossinulle

        Kielesi ei ole kaunis, se on hyvin ruskearaidallinen ja haisee pahalle. Imartelet inhottavalla tavalla minua. En halua olla kiltti enä kaunis, olenhan hevari. Kukkamaljakkomiestä en ottaisi koskaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      87
      3443
    2. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      98
      3155
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      180
      3103
    4. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      163
      2764
    5. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      56
      2448
    6. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      8
      2335
    7. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      209
      2256
    8. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      61
      2232
    9. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      14
      2093
    10. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      43
      1837
    Aihe