Olis tarkoitus lähtee lauantaina viettää naisporukan pikkujouluja. Onko Dosriksessa ollut porukkaa lauantaisin, vai onko mentävä Divaan ?
Doris
Tonttu
31855
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Dorikseen ilman muuta! Me ollaan myös siellä, siis minä ja muutama työkaveri. Jos ne saa vaimoiltaan luvan! Mie oon vapaa ja varmasti Doriksessa!!!Niin ja siitä porukasta, on siellä aina heti yhdentoista jälkeen jo täys meininki!
Ei oo Doriksessa enää sama meininki kuin ennen eli ainakin viime Lauantaina oli porukkaa suhteellisen vähän vaikka piti olla juuri pikkujoulujen suhteen vilkasta. Toivotaan että porukka löytää jossain vaiheessa takaisin... Divassa porukkaa sitä vastoin oli ollut runsaasti. Niin ja siis ainakaan 01 mennessä sitä porukkaa ei Dorikseen näkyny.
Se on sitten varmaan mentävä Divaan (valitettavasti). Meitä ei innosta juhlia puolityhjässä Doriksessa. Mielellään olis kyllä Doreen menty, mutta...sinne, missä paremmat "metsästysmaat".