http://www.kauppalehti.fi/uutiset/kestosuosikkimalli-romahti-ensirekisteroinneissa/hqWEXJiD
Kian suosio hurjassa kasvussa, lisäystä huhtikuussa yli 31%. Hienoa nähdä että autoilijat ymmärtävät hyvän päälle:D
Kian suosio hurjassa kasvussa, lisäystä huhtikuussa yli 31%. Hienoa nähdä että autoilijat ymmärtävät hyvän päälle:D
Vastaukset 12
Vanhimmat
näköjää on paljon avohoitopotilaita päässetty vapaaksi, kun joku on aivopessyt ne ostamaan 72 erän osamaksulla ,pyörien päällä olevan sardiinipurkin. no eihän köyhillä ole muuhun edes varaa. no kohta on taas romuttamolla tunkua kun näitä vinosilmien kyhäelmiä sinne kuskataan urakalla.
Vaikuttaa ajotapa tiellä ja kielenkäyttö keskustelupalstoilla vastaavan täysin V-8-miehillä toisiaan. Kuinkas luonteestaan irti pääsisi.
Kia Rion myynti noussut lähes 50% vuoden takaisesta, silloin minäkin ostin Rion käteisellä ja moitteetta on pelannut niinkuin uuden auton kuuluukin.
KIa valmistetaan Euroopassa! (jos et tiennyt)
Moni audimies vaihtanut menopelinsä Kiaan. Sporyage ja Sorento täyttää pienimmällikin pippelillä varuatetun miehen etumuksen.
autokauppias näki uniaan, että joku vaihtoi audin kiaan ja heräsi mällit housuissa. valitettavasti nämä peltiviritys kiat jäävät kyllä riesaksi jokaisen autokauppiaan varastoon, eihän kukaan tollasta paskaa osta.
Sporyage kuulostaa hienolta, kenties joku uusi malli?
Joo sinä oli pni kritosuvihre, spermrapehan se on okieatsi.
Uusi malli ja näyttävä kampanja ja aasialainen halpiskin menee kaupaksi ja siitä halpiskinkin omistaja on kovin ylpeä, wauh!
Katso hintoja Kiat eivät todellakaan ole halpoja, eikä Hyundait.
nehän ovat melkein ilmaisia laatu autoja 7 v takuulla hyviä ovat .
Jos rahaa niinhalpoja!