Hei,
olen 33v neitsytmies viitasaarelta, eläkkeellä mielenterveydellisistä syistä, syön lääkkeitä sekä käytän alkohoolia. sairastan skitsoperia sykoosia ja ocd. Maksanikin on melko huonossa kunnossa. Asun vielä äiteen ja isän kanssa, Kovasti on tehnyt mieli siittää joku kaunisnainen ja saada omia lapsia, vaimo. Olen totaalikokematon naisten kanssa, mutta uskon vain, että ne parhaat nuoruusvuodet ovatkin vasta alkamassa!
Haluan siittää
5
215
Vastaukset
- nosorryvaan
Ei kukaan halua lapsilleen skitsofreniageenejä.
- ap-sanoo
MT- hoitajani sanoi, että minulla on oikeus lisääntyä.
- Eikaikkientarvi
Myös lääkkeet, joita syöt ovat pilanneet sukusolusi.
- hankippaelämä
Ja se sun mt-hoitajasi ei joudukaan hoitamaan niitä lapsia, joten mitä sekään mistään tietää. Haluatko lastesikin sairastuvan? Skitsofrenia on vahvasti perinnöllinen.
- Arpakohtalonarvaamaton
Väestöliiton spermapankkiin vain luovuttamaan, sitten kirjoittamaan aiheesta blogia, kuten muutkin mielenterveysongelmaiset.
Olisi tietysti noloa olla esim. tuon blogistiluovuttajan jälkeläinen. Mutta en edes oikeasti usko, että lapsesta tulisi sen "huonompi" kuin pariskuntienkaan jälkikasvusta. Eivät avioparitkaan aina kovin kummoisia ole, ja toisaalta aika fiksuillakin vanhemmilla on umpityhmiä lapsia. Geeniarpajaisissa voitot ja tappiot ovat ilmeisesti sattuman kauppaa. Kyllähän rotuhygienistit aikoinaan yrittivät rajata tiettyjen ihmisten lisääntymistä, mutta tuskinpa ihmikunta siitä parani. Ehkä jäi joku merkittävä keksijä tai taiteilija syntymättä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7202760Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3472417Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä262202Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o372166Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581778Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121312Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181309- 661165
- 551160
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?41125