Autpnvuokraus

Onko kokemuksia autonvuokrauksesta pidemmäksi aikaa (2-3 kuukautta) Floridassa, ennen kaikkea suomalaisilta yrityksiltä kuten Sikanen ja Discount Car. Suomalaisten firmojen nettisivut ovat huonoja, esim. hintoja ei kerrota että voisi verrata.

Kaikenlaiset kokemukset kiinnostaa
1205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä Auto-Europe on paras vuokraaja. Itse olen käyttänyt monia kertoja ja esim. kuukauden vuokra heillä on ehdottomasti kaikista edullisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


talvi2016 kirjoitti:

Onko kokemuksia autonvuokrauksesta pidemmäksi aikaa (2-3 kuukautta) Floridassa, ennen kaikkea suomalaisilta yrityksiltä kuten Sikanen ja Discount Car. Suomalaisten firmojen nettisivut ovat huonoja, esim. hintoja ei kerrota että voisi verrata.

Kaikenlaiset kokemukset kiinnostaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu